Trwa ładowanie...
d481raq
Megafon.pl
Aktualności

''Libby & Malcolm'': republikanka i liberał w jednej rodzinie - nowa komedia ABC

Courtney B. Vance, aktor znany z roli adwokata O.J. Simpsona - Johnniego Cochrana - w serialu "Sprawa O.J. Simpsona", dołączył do obsady komedii "Libby & Malcolm".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Courtney B. Vance fot. FX
Courtney B. Vance fot. FX (Megafon.pl Materiały Prasowe)
d481raq

Na planie aktor spotka się z Felicity Huffman. Serial zapowiadany jest jako rodzinna komedia polityczna.

Głównymi bohaterami są tytułowi małżonkowie Libby (Huffman) i Malcolm (Vance). Chociaż mają sprzeczne poglądy polityczne, zakochują się w sobie i zakładają rodzinę. Malcolm jest czarnoskórym liberałem, ojcem trojga dzieci. Jego bronią są znajomość faktów i osobisty urok. Libby to biała republikanka - silna i błyskotliwa. Bohaterowie nie tylko wiodą wspólne życie rodzinne, ale również spotykają się w pracy - zaczynają wspólnie prowadzić polityczny talk show. Vance nie tylko wystąpi przed kamerą, ale będzie również producentem wykonawczym serialu. Scenariusz napisali Kenya Barris ("Czarno to widzę") i Vijal Patel. Pilotażowy odcinek "Libby & Malcolma" zamówiła telewizja ABC.

Vance ma przed sobą również kilka interesujących premier kinowych. Zobaczymy go w nowej "Mumii" - u boku Toma Cruise'a oraz w filmie "Firmowa Gwiazdka" (premiera już 9 grudnia).

d481raq

Podziel się opinią

Share
d481raq
d481raq