Trwa ładowanie...

"Listy do M. 2": Piękne kobiety i owce w ramionach Macieja Zakościelnego

Share
"Listy do M. 2": Piękne kobiety i owce w ramionach Macieja Zakościelnego
Źródło: East news
d46zoct

*Maciej Zakościelny to jedna z nowych twarzy w ekipie filmu "Listy do M. 2". W kontynuacji najpopularniejszej komedii ostatnich 25 lat aktor zagrał popularnego muzyka Redo, który wikła się w zaskakujący czworokąt miłosny z udziałem pięknych kobiet – Marty Żmudy-Trzebiatowskieji Magdaleny Lamparskiej oraz Matyldy. Owcy Matyldy.*

„Mój bohater jest muzykiem, trębaczem” – mówi Zakościelny. „Właśnie stworzył wielki przebój i przygotowuje się do nagrania płyty. Jego życie u boku narzeczonej (Marta Żmuda-Trzebiatowska) jest poukładane i dość schematyczne. Przynajmniej do chwili, gdy spotyka dziewczynę (Magdalena Lamparska), z którą przeżył niesamowitą historię na Mazurach”.

Sam aktor nie wdaje się w szczegóły miłosnej historii, która rozegra się na oczach widzów. Pikantne szczegóły zdradzają jego partnerki. „W tym filmie zobaczycie, jak owca zakochuje się w Maćku Zakościelnym. Więcej nie powiem” – śmieje się Żmuda-Trzebiatowska. „To był mężczyzna. Bo Matyldę zagrał Bartek. I do tego był bardzo zestresowany we wspólnych scenach. Okiełznać to zwierzę, to była przygoda” – żartuje Lamparska.

d46zoct

Miłosne perypetie z owieczką w tle, to oczywiście nie wszystko, co czeka widzów na seansie filmu „Listy do M. 2”. Kontynuacja najpopularniejszej komedii ostatnich 25 lat ma w sobie wszystko to, za co część pierwszą pokochały miliony Polaków. Światowy poziom realizacyjny, wciągającą historię, prawdziwe wzruszenia, przebojową ścieżkę dźwiękową i jeszcze więcej gwiazd!

Listy do M. 2” trafią do kina 13 listopada, a Maciej Stuhr, Roma Gąsiorowska, Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Maciej Zakościelny, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Magdalena Lamparska, Agnieszka Wagner, Wojciech Malajkat, Katarzyna Zielińska, Paweł Małaszyński, Marcin Perchuć, Katarzyna Bujakiewicz, Piotr Głowacki, Nikodem Rozbicki i Małgorzata Kożuchowska już dziś zapraszają do kin na wyprodukowaną przez TVN komedię jeszcze bardziej romantyczną.

Od wydarzeń znanych z „Listów do M” minęły równo cztery lata i wszyscy bohaterowie przygotowują się do kolejnej Wigilii. Mikołaj (Maciej Stuhr), który znalazł szczęście u boku Doris (Roma Gąsiorowska-Żurawska), wciąż nie może zdecydować się na oświadczyny, co prowokuje jego syna Kostka (Jakub Jankiewicz) do obmyślenia sprytnej, świątecznej intrygi z pierścionkiem zaręczynowym w tle. Małgosia (Agnieszka Wagner) i Wojtek (Wojciech Malajkat) adoptowali Tosię (Julia Wróblewska), ale teraz, tuż przed Bożym Narodzeniem, ich rodzina musi zmierzyć się wspólnie z nową, trudną sytuacją, związaną ze zdrowiem Małgosi. Karina (Agnieszka Dygant) – obecnie wzięta pisarka i Szczepan (Piotr Adamczyk) – teraz taksówkarz, rozstali się, lecz ich ścieżki nieustannie się przecinają. Związek Betty (Katarzyna Zielińska) i „niegrzecznego” Mikołaja Mela (Tomasz Karolak) nie przetrwał próby czasu, Betty wychowuje ich synka Kazika z nowym partnerem Karolem (Marcin Perchuć). Czy Mel zdoła udowodnić, że zasługuje na miłość syna i stać
się dla Kazika prawdziwym superbohaterem? Wladi (Paweł Małaszyński) wciąż kieruje Agencją Mikołajów, wspierany przez niezawodną Larwę (Katarzyna Bujakiewicz) i nową pracownicę – Magdę (Magdalena Lamparska), która mocno namiesza w związku popularnego muzyka Redo (Maciej Zakościelny) i Moniki (Marta Żmuda-Trzebiatowska). Rodzice (Małgorzata Kożuchowska, Waldemar Błaszczyk) zmagają się ze zbuntowanym nastoletnim synem, kontestującym Wigilię.

d46zoct

Podziel się opinią

Share
d46zoct
d46zoct