Trwa ładowanie...

"Listy do M. 3": pierwsze zdjęcia z planu. Piotr Adamczyk zdradził świetną informację dla fanów [FOTO]

Stało się! Padł klaps na planie trzeciej części „Listów do M.”. Dzięki Borysowi Szycowi i Piotrowi Adamczykowi znamy pierwsze szczegóły nadchodzącej produkcji.
Share
"Listy do M. 3": pierwsze zdjęcia z planu. Piotr Adamczyk zdradził świetną informację dla fanów [FOTO]
Źródło: ONS.pl
d1wjjhz

Druga część „Listów do M.” okazała się spektakularnym sukcesem frekwencyjnym. Komedię z 2015 roku obejrzało niemal 3 mln widzów, co daje filmowi Macieja Dejczera dziesiątą pozycję w rankingu najpopularniejszych produkcji w naszych kinach po 1989 roku. Dlatego nikogo nie powinno dziwić, że zapadła decyzja o nakręceniu kolejnej części.

Szczegóły produkcji były do tej pory owiane tajemnicą. Jednak nieco światła na film rzucili właśnie Borys Szyc i Piotr Adamczyk, którzy opublikowali na Instagramie zdjęcia z planu.

- Noc spędzona w Arkadii. Listy do M3. Nieprzytomność lekka... - tak swoje zdjęcie podpisał Szyc. Z kolei dzięki Adamczykowi wiemy, że oprócz niego na ekranie ponownie zobaczymy Agnieszkę Dygant. Trzecią osobą na zdjęciu jest Tomasz Konecki, reżyser lub współreżyser takich hitów, jak "Lejdis", "Ciało" czy "Testosteron". Adamczyk zasugerował również, że "Listy do M.3" trafią najprawdopodobniej na mały ekran.

"Listy do M.3" najprawdopodobniej trafią do kin na przełomie listopada i grudnia 2017 roku.

Pierwsza część "Listów do M." trafiła na ekrany w 2011 roku i mimo dość chłodnych recenzji zarobiła rekordowe 2,5 mln zł. W rolach głównych wystąpili m.in. Piotr Adamczyk, Agnieszka Dygant, Roma Gąsiorowska, Tomasz Karolak i Maciej Stuhr, których widzowie mogli zobaczyć również w kontynuacji hitu z 2015 roku.

   Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
d1wjjhz

Podziel się opinią

Share
d1wjjhz
d1wjjhz