Trwa ładowanie...
23-01-2017 10:05

„Logan”: Krzysztof Soszyński jako zbir w filmie Jamesa Mangolda

Wszystko wskazuje na to, że „Logan” będzie jedną z najbardziej bezkompromisowych adaptacji komiksu Marvela. Ostatnie obawy fanów rozwiał niedawno drugi zwiastun. Okazuje się, że jest jeszcze jeden powód, aby czekać na premierę. Nazywa się Krzysztof Soszyński.

„Logan”: Krzysztof Soszyński jako zbir w filmie Jamesa MangoldaŹródło: East News
d10t0pf
d10t0pf

Akcja „Logana” toczy się w niedalekiej przyszłości. Większość mutantów albo została zabita, albo egzystuje zapomniana na marginesie społeczeństwa. Wśród nich jest Wolverine, tracący moc regeneracji, oraz stojący nad grobem profesor Charles Xavier. Ich drogi krzyżują się z nastoletnią Laurą Kinney – mutantką, na którą poluje Donald Pierce wraz ze swoim oddziałem Reaversów. To właśnie w jednego z morderczych cyborgów wciela się Krzysztof Soszyński.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

40-letniego zawodnika MMA wypatrzył w drugim zwiastunie „Logana” jeden z internautów. Soszyński urodził się w Stalowej Woli, skąd pod koniec lat 80. wyemigrował z rodziną do Kanady. Przygodę ze sportem rozpoczął w wieku 16 lat. Zajmował się kulturystyką, wrestlingiem i brazylijskim jiu-jitsu. W 2003 roku zadebiutował jako zawodnik MMA. Trzy lata później zdobył mistrzostwo TKO Major League w wadze ciężkiej. Od 2008 roku był związany z amerykańską organizacją UFC, gdzie zyskał przydomek The Polish Experiment. Karierę sportową zakończył w 2014 roku.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Z show-biznesem Soszyński związany jest od 2008 roku. Przed kamerą zadebiutował w reality show „Ultimate Fighter”. Później przyszły niewielkie role m.in. w „CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas” czy filmach „Mocne uderzenie” i „Tajemnicza przesyłka”, gdzie pojawił się u boku Dolpha Lundgrena. W 2011 roku Soszyński pracował na planie „Immortals. Bogowie i herosi” Tarsema Singha jako dubler Mickeya Rourke’a.

d10t0pf

Zwiastun "Logana" sugeruje, że rola Soczyńskiego nie jest specjalnie duża, a jego czas ekranowy może ograniczyć się do kilku scen. Jednak to kolejny krok na drodze Polaka do filmowej kariery. W podobny sposób zaczynali inni zawodnicy sztuk walki - m.in. Dave Bautista czy Steve Austin - którzy dziś występują w hollywoodzkich produkcjach.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
d10t0pf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d10t0pf