Trwa ładowanie...

Marcin Popowski nie żyje. Miał 50 lat

Marcin Popowski był detektywem, który wykorzystał swoje doświadczenie do napisania dwutomowego cyklu "Porady na zdrady". W 2017 r. stał się on kanwą komedii romantycznej o tym samym tytule.

Share
Marcin Popowski zmarł po zarażeniu koronawirusem
Marcin Popowski zmarł po zarażeniu koronawirusem Źródło: detektywi.net
dbxk4bl

O śmierci Popowskiego poinformował w mediach społecznościowych jego przyjaciel. "Byłeś dobrym i honorowym człowiekiem. Wzorem do naśladowania" – napisał w pożegnaniu detektyw Mikrut. Marcin Popowski zmarł nad ranem 28 października w wieku 50 lat po zarażeniu koronawirusem.

Jak odnotował portal detektywi.net, "Marcin Popowski z rynkiem usług detektywistycznych związany był przez ponad 20 lat. Zajmował się głównie zbieraniem materiałów dowodowych do spraw rozwodowych. To właśnie te zlecenia zainspirowały go do napisania wspólnie z Iwoną L. Konieczną dwutomowego cyklu – 'Porady na zdrady'".

''Porady na zdrady'' - zwiastun

"Porady na zdrady: Kłamcy zdradzają, a zdrajcy kłamią, czyli Podstawy detektywistyki dla żon i narzeczonych" ukazały się w 2010 r., a kontynuacja "Porady na zdrady. Jak przetrwać kryzys i spaść na cztery łapy" w 2017 r.

dbxk4bl

W tym samym roku na ekrany kin weszła komedia romantyczna "Porady na zdrady" w reżyserii Ryszarda Zatorskiego. W obsadzie znalazły się takie nazwiska jak Anna Dereszowska, Mikołaj Roznerski, Magdalena Lamparska, Krzysztof Czeczot czy Weronika Rosati.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
dbxk4bl

Podziel się opinią

Share
dbxk4bl
dbxk4bl