Trwa ładowanie...
Megafon.pl

Mark Kozelek nie wiedział, że komponuje dla Jamesa Franco

Mark Kozelek, znany też z działalności pod szyldem Sun Kil Moon, napisał muzykę do filmu "Pretenders", którego twórcą jest James Franco. Muzyk jednak nie wiedział, że aktor jest zaangażowany w projekt.

Share
Mark Kozelek nie wiedział, że komponuje dla Jamesa Franco
Źródło: Megafon.pl Materiały Prasowe
d9vrput

- Mark nie wiedział, że James Franco będzie reżyserował - zdradził przedstawiciel artysty. Kozelek otrzymał propozycję od scenarzysty Josha Boone'a, nim jeszcze obraz trafił w ręce Franco.

Akcja filmu rozgrywa się w latach 80. w Nowym Jorku. Produkcja opowiada o dwóch kumplach z college'u, którzy zakochują się w tej samej dziewczynie. W obsadzie znaleźli się Jack Kilmer, Shameik Moore i Jane Levy.

d9vrput

17 lutego ukazał się najnowszy album Sun Kil Moon, "Common As Light And Love Are Red Valleys Of Blood".

Sun Kil Moon to indierockowy projekt Marka Kozelka. Muzyk gościł z nim w Polsce na OFF Festivalu w 2015 roku oraz na ostatniej edycji Asymmetry Festivalu w roku 2016. Poprzednia płyta muzyka to "Universal Themes" z 2015 roku.

Wiecznie zajęty James Franco ostatnio reżyserował filmy "In Dubious Battle", "The Institute", "Tenn", "The Disaster Artist" czy "Zeroville". Przed kamerą będzie można go oglądać od 19 maja w superprodukcji "Obcy: Przymierze".

d9vrput

Podziel się opinią

Share
d9vrput
d9vrput