Trwa ładowanie...
d1kr7lo
Megafon.pl
Aktualności

Mark Kozelek nie wiedział, że komponuje dla Jamesa Franco

Mark Kozelek, znany też z działalności pod szyldem Sun Kil Moon, napisał muzykę do filmu "Pretenders", którego twórcą jest James Franco. Muzyk jednak nie wiedział, że aktor jest zaangażowany w projekt.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sun Kil Moon fot. Archiwum artysty
Sun Kil Moon fot. Archiwum artysty (Megafon.pl Materiały Prasowe)
d1kr7lo

- Mark nie wiedział, że James Franco będzie reżyserował - zdradził przedstawiciel artysty. Kozelek otrzymał propozycję od scenarzysty Josha Boone'a, nim jeszcze obraz trafił w ręce Franco.

Akcja filmu rozgrywa się w latach 80. w Nowym Jorku. Produkcja opowiada o dwóch kumplach z college'u, którzy zakochują się w tej samej dziewczynie. W obsadzie znaleźli się Jack Kilmer, Shameik Moore i Jane Levy.

17 lutego ukazał się najnowszy album Sun Kil Moon, "Common As Light And Love Are Red Valleys Of Blood".

d1kr7lo

Sun Kil Moon to indierockowy projekt Marka Kozelka. Muzyk gościł z nim w Polsce na OFF Festivalu w 2015 roku oraz na ostatniej edycji Asymmetry Festivalu w roku 2016. Poprzednia płyta muzyka to "Universal Themes" z 2015 roku.

Wiecznie zajęty James Franco ostatnio reżyserował filmy "In Dubious Battle", "The Institute", "Tenn", "The Disaster Artist" czy "Zeroville". Przed kamerą będzie można go oglądać od 19 maja w superprodukcji "Obcy: Przymierze".

d1kr7lo

Podziel się opinią

Share

d1kr7lo

d1kr7lo