Trwa ładowanie...
22-06-2012 15:03

Max Minghella gra o staż

Max Minghella gra o staż
d3k2z05
d3k2z05

Znany z filmów "The Social Network" i "Idy marcowe" Max Minghella rozpoczął rozmowy w sprawie udziału w najnowszej produkcji Shawna Levy'ego "The Internship".

Jeżeli aktor zostanie zaangażowany, na planie spotka m.in. Owena Wilsona oraz Vince'a Vaughna, którzy wcielą się w głównych bohaterów, dwóch przyjaciół po czterdziestce. Panowie w tym samym czasie tracą pracę. Są przekonani, że źle poprowadzili swoje kariery i że ich dotychczasowe dokonania nie mają w ich życiu zawodowym większego znaczenia. Postanawiają więc zatrudnić się jako stażyści w firmie zajmującej się działalnością w internecie i zacząć od nowa. Nie wiedzą jednak, jak trudnymi rywalami okażą się młodzi pracownicy firmy. W jednego z nich ma właśnie wcielić się Minghella. Będzie sabotował pomysły czterdziestolatków i zażarcie walczył o to, by staż przerodził się w etat.

W filmie mają również zagrać Tiya Sircar, Tobit Raphael i Josh Brener.

Shawn Levy ("Noc w muzeum") wyreżyseruje film na podstawie scenariusza samego Vaughna. Zdjęcia mają ruszyć już niedługo. Premiera przewidziana jest na czerwiec przyszłego roku.

Maksa Minghellę mogliśmy oglądać w styczniu w filmie "Najczarniejsza godzina".

d3k2z05
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3k2z05