Trwa ładowanie...
d49i2yo

Melissa Joan Hart

Najnowsze informacje
4.2
(110 głosów)
Oceń:
d49i2yo

Uroczej, przesympatyczna i bezpretensjonalna aktorka, która chociaż ma buzię naiwnej, roześmianej nastolatki z nieco łobuzerskim poczuciem humoru, jest już weteranką w telewizyjnym show-biznesie. Od szóstego roku życia występuje w filmach telewizyjnych, serialach, mini-serialach i oprócz "Sabriny, nastoletniej czarownicy" pojawiła się gościnnie m.in. w tak popularnych produkcjach telewizyjnych, jak: "Saturday Night Live", "Ja się zastrzelę!", "Różowe lata siedemdziesiąte" ("That '70s Show") oraz "The Equalizer", i "Dotyk anioła".

Nie zawsze były to role komediowe, w jej bogatym dorobku znaleźć można również bardzo dojrzałe kreacje dramatyczne.

Melissa Joan Hart jest także piosenkarka i nagrała albumy z gatunku pop.

A swoją niezwykłą karierę zapewne zawdzięcza po części temu, iż jej rodzice Paula i William Hartowie pracują na kierowniczych stanowiskach w jednej z nowojorskich stacji telewizyjnych i od najmłodszych lat wspierali córkę w jej aktorskich zainteresowaniach. Od dzieciństwa Melissa wydawała się też wyraźnie najzdolniejsza z licznego rodzeństwa (ma sześć młodszych sióstr: Trishę, Elizabeth, Emily, Alexandrę, Samanthę, Mackenzie i młodszego brata, Briana).

Melissa Joan Hart urodziła się 18. kwietnia, 1976r.w Sayville na Long Island, w Nowym Jorku. Obecnie aktorka mieszka w Los Angeles i bardzo aktywnie udziela się w akcjach charytatywnych na rzecz chorych dzieci, przekazując im wraz ze słowami otuchy jakąś część magii, jaką roztacza wokół siebie grana przez nią - Sabrina.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d49i2yo
d49i2yo
d49i2yo