Trwa ładowanie...
deokonc

Mężczyźni w natarciu

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
deokonc

„Mężczyźni w natarciu” (ang. The Babymakers) to amerykańska komedia z 2012 roku wyreżyserowana przez Jay’a Chandrasekhara. Scenariusz napisali Peter Gaulke oraz Gerry Swallow. Za produkcję odpowiadają Jay Chandrasekhar, Aaron Behl oraz Jason Blum. Muzykę skomponował Edward Shearmur.

Można ich kochać, lubić albo tylko szanować. Mężczyźni. Póki nic nie zachwieje (dosłownie) ich pewnością siebie, są największym cudem natury. Głównemu bohaterowi granemu przez Paula Schneidera nie udaje się zapłodnić swojej żony. Postanawia wprowadzić śmiały plan w życie – kradzież swojej spermy z banku spermy, gdzie złożył próbkę kilka lat wcześniej. Najpierw negocjował i próbował załatwiać sprawy drogą legalną.

Gdy to zawiodło, każdy facet doprowadzony do ściany, wziąłby w końcu sprawy w swoje ręce. Od czego ma się też przyjaciół? Nikt przecież przy zdrowych zmysłach, nie podjąłby się organizacji takiej akcji w pojedynkę. Główny bohater filmu rozpoczyna wyścig z czasem napadając na bank, ale nie na byle jaki bank, bo na bank… spermy.

W filmie „Mężczyźni w natarciu” w rolach głównych zagrali: Olivia Munn jako Audrey, Paul Schneider – Tommy, Constance Zimmer – Mona, Jay Chandrasekhar - Ron Jon, Kevin Heffernan – Wade, M.C. Gainey - Oficer Malloy, Helena Mattsson – Tanya. Zdjęcia do filmu były kręcone w Los Angeles i Santa Clarita (Kalifornia, USA).

Mężczyźni w natarciu
Tytuł oryginalny

Babymakers, The

Gatunek

komedia

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2012

Czas trwania

95 min.

Obsada

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
deokonc
deokonc
deokonc