Trwa ładowanie...
d2w7xrq

Michael Beardsley

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
Miejsce urodzenia:

Santa Cruz (Kalifornia, USA)

Filmografia:
d2w7xrq
Twitter
Źródło: Twitter

Michael Beardsley to amerykański aktor, urodził się 5 marca 1976 roku w Santa Cruz (Kalifornia, USA). To tutaj uczęszczał do szkoły San Lorenzo Valley High School. Następnie ukończył studia licencjackie w Uniwersytecie Kalifornijskim z filią w Santa Cruz (UCSC).

Michael Beardsley – życiorys i kariera zawodowa

Do pierwszego roku studiów Michael Beardsley nie wiedział co chciałby robić w życiu. Poza produkcją Hamleta (w której grał Horacego) oraz kilku bardzo amatorskich filmów w szkole średniej, Michael nigdy nie próbował swoich sił w świecie aktorskim.

Gdzieś głęboko wewnątrz nieśmiałej osoby Michaela Beardsley'a czaił się artysta, który chciał się wyróżniać. Podczas nauki w UCSC, Michael Beardsley zdał sobie sprawę, że aktorstwo jest jego prawdziwą pasją i jest czymś, czym chciałby się zająć przez resztę swojego życia.

Pierwszy rok aktorstwa Michael Beardsley traktował jako eksperyment, ale po jego ukończeniu był nim oczarowany. W ciągu następnych czterech lat pojawił się w kilku produkcjach szkoły, a także pracując jako rekwizytor w wielu złożonych pokazach UCSC.

Również podczas studiów Michael Beardsley został po raz pierwszy obsadzony w filmie studenckim. Zanim ukończył studia, wiedział, co chce robić, i około czterech miesięcy po ukończeniu studiów przeniósł się do Los Angeles. Odkąd Michael Beardsley zamieszkał w Los Angeles, pojawił się w niezliczonych projektach i grał wiele różnych ról. W 2015 roku był producentem oraz jednym z głównych bohaterów filmu Speedwriting.

Michael Beardsley jest synem Kerry Beardsley i Roberta Beardsley. Ma brata Davida Beardsley'a.

Michael Beardsley – nagrody i wyróżnienia

W 2015 roku Michael Beardsley podczas festiwalu Temecula Independent Film Festival of the Hollywood and Los Angeles California Wine Country (niezależny festiwal filmowy) został nominowany do nagrody za film Speedwriting. W tym samym roku podczas festiwalu Santa Monica Independent Film Festival wygrał nagrodę w kategorii Best Short Film (Najlepszy film krótkometrażowy) dla filmu Speedwriting.

2016 rok przyniósł Michaelowi Beardsley'owi nagrodę podczas festiwalu IndieWise Film Festival w kategorii Best Short Film (Najlepszy film krótkometrażowy) oraz Best Editing (Najlepszy montaż). Obie dla filmu Speedwriting.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2w7xrq
d2w7xrq
d2w7xrq