ycipk-4a4w4w
ycipk-4a4w4w

Michael Soccio - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Michael Soccio to amerykański scenarzysta filmowy i serialowy WP Film
Podziel się
ycipk-4a4w4w

Michael Soccio - pisarz sitcomów

Michael Soccio jest scenarzystą filmowym. Swoją dotychczasową karierę w Hollywood przez ostatnie 27 lat związał z pisaniem sitcomów, jak i filmów większego kalibru. Pierwszym tytułem w jego dorobku jest Bajer z Bel-Air, popularny wśród młodzieży sitcom z lat 90'. W serialu tym, przez cztery sezony pracował w zespole, awansując na stanowisko nadzorującego edycję fabuły sitcomu.

Parę lat później, po napisaniu dla CBS show specjalnego odcinka serialu Diabli nadali, Michael Soccio zajął się edycją tekstów i koprodukcją dla powyższego sitcomu. Pracował nad nim przez trzy sezony. W 2009 roku Michael Soccio współtworzył półgodzinny sitcom dla ABC, w którym występował Cedric The Entertainer.

Michael Soccio - scenarzysta filmowy

Następnie* kariera Michaela Soccio* jako pisarza scenariuszy zaczęła obejmować duże, pełnometrażowe filmy. Zaczął od Facetów w czerni i spędził kilka lat nad współtworzeniem takich hitów jak: Karate Kid, Faceci w czerni 2 i 3 oraz Bad Boys. Ostatnio zatrudniła go firma Sony, aby napisał sequel filmu Hancock dla Will Smitha. Obecnie Michael Soccio pracuje jako scenarzysta dla nowego hitu CBS, stikomu pod tytułem Kevin Can Wait.

ycipk-4a4w4w

Michael Soccio dzieli swój czas między domem w Los Angeles, a Long Island w Nowym Jorku, gdzie kręcony jest serial Kevin can wait. Prywatnie jest żonaty i nie ma dzieci.

Data urodzenia

29.09.1968

Miejsce urodzenia

Cranston, Rhode Island, USA

Profesja

scenarzysta

Scenarzysta
Filmografia
ycipk-4a4w4w
ycipk-4a4w4w
ycipk-4a4w4w