Trwa ładowanie...
d3oh14m

Michael Soccio

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
d3oh14m
WP Film
Źródło: WP Film

Michael Soccio - pisarz sitcomów

Michael Soccio jest scenarzystą filmowym. Swoją dotychczasową karierę w Hollywood przez ostatnie 27 lat związał z pisaniem sitcomów, jak i filmów większego kalibru. Pierwszym tytułem w jego dorobku jest Bajer z Bel-Air, popularny wśród młodzieży sitcom z lat 90'. W serialu tym, przez cztery sezony pracował w zespole, awansując na stanowisko nadzorującego edycję fabuły sitcomu.

Parę lat później, po napisaniu dla CBS show specjalnego odcinka serialu Diabli nadali, Michael Soccio zajął się edycją tekstów i koprodukcją dla powyższego sitcomu. Pracował nad nim przez trzy sezony. W 2009 roku Michael Soccio współtworzył półgodzinny sitcom dla ABC, w którym występował Cedric The Entertainer.

Michael Soccio - scenarzysta filmowy

Następnie* kariera Michaela Soccio* jako pisarza scenariuszy zaczęła obejmować duże, pełnometrażowe filmy. Zaczął od Facetów w czerni i spędził kilka lat nad współtworzeniem takich hitów jak: Karate Kid, Faceci w czerni 2 i 3 oraz Bad Boys. Ostatnio zatrudniła go firma Sony, aby napisał sequel filmu Hancock dla Will Smitha. Obecnie Michael Soccio pracuje jako scenarzysta dla nowego hitu CBS, stikomu pod tytułem Kevin Can Wait.

Michael Soccio dzieli swój czas między domem w Los Angeles, a Long Island w Nowym Jorku, gdzie kręcony jest serial Kevin can wait. Prywatnie jest żonaty i nie ma dzieci.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3oh14m
d3oh14m
d3oh14m