Trwa ładowanie...
d2z0bp5
Aktualności

MTV Movie Award rozdane

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
MTV Movie Award rozdane
d2z0bp5

W sobotę 3 czerwca w Los Angeles odbyła się gala wręczenia MTV Movie Award. Najwięcej statuetek powędrowało w ręce twórców dramatu "Tajemnica Brokeback Mountain" oraz komedii "Polowanie na druhny".

Jake Gyllenhaal - odtwórca jednej z głównych ról w dramacie opowiadającym o zakazanej miłości dwóch kowbojów, został nagrodzony za najlepszą kreację męską. Aktor oraz jego filmowy partner, Heath Ledger, zwyciężyli również w kategorii "najlepszy pocałunek".

Parze udało się pokonać takie sławy jak Brad Pitt i Angelina Jolie, którzy zostali nominowani za namiętne pocałunki w komedii sensacyjnej "Mr. & Mrs. Smith". Świeżo upieczeni rodzice nie odeszli jednak z pustymi rękoma. Para została doceniona za... najlepszą bójkę. ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ Z ROZDANIA MTV MOVIE AWARDS Laury za najlepszy film powędrowały do twórców komedii "Polowanie na druhny". Aktorzy grający w obrazie zostali również nagrodzeni za najlepszą pracę zespołową. Steve Carell został doceniony za najlepszą rolę komediową za udział w produkcji "40-letni prawiczek".

d2z0bp5

Nagrodzę za całokształt twórczości odebrał Jim Carrey, a Spike Lee otrzymał Silver Bucket of Excellence za film z 1989 roku "Do The Right Thing".

Wśród pozostałych nagrodzonych znaleźli się Hayden Christensen za rolę młodego Dartha Vadera w "Gwiezdnych wojnach. Część III - Zemsta Sithów" oraz Christian Bale - uhonorowany w przeciwnej kategorii - najlepszego bohatera za udział w filmie "Batman: Początek".

Galę rozdania nagród poprowadziła Jessica Alba. Aktorka została również nagrodzona w czasie uroczystości za najbardziej seksowną rolę w filmie "Sin City - Miasto grzechu". Ceremonia z rozdania nagród zostanie wyemitowana przez MTV 8 czerwca.

d2z0bp5

Podziel się opinią

Share
d2z0bp5
d2z0bp5