Trwa ładowanie...
29-03-2006 13:57

Nagi instynkt 2. Nietypowa premiera, piękne zdjęcia

Nagi instynkt 2. Nietypowa premiera, piękne zdjęcia
d1ux9og
d1ux9og

Nietypowo, bo w środę 29 marca, w kinach będzie miał premierę Nagi instynkt 2 z Sharon Stone w roli głównej. Aktorka była gościem specjalnym na premierze filmu w najważniejszych stolicach Europy: Paryżu, Londynie, Rzymie. Premiera filmu odbyła się także w Warszawie. Zdjęcia z premiery są już dostępne w naszej galerii zdjęć. Zapraszamy do kin na film, nad którym Wirtualna Polska objęła patronat medialny.

Jednym z elementów, który przyciągnął widownię na Nagi instynkt trzynaście lat temu i ma to uczynić również dziś, było słowo na „s” – seks. Rozchylenie nóg przez Sharon w scenie przesłuchania w pierwszym filmie, stało się już niemal legendarne. Stone nadała mu klasę, styl i erotyzm.

Aktor, David Morrissey, uważał, że pierwszy Nagi instynkt przekraczał granice, ponieważ miał tak wyraźnie seksualny charakter, nietypowy dla kina głównego nurtu. ZOBACZ FOTORELACJĘ Z PREMIERY 'NAGIEGO INSTYNKTU 2' W WARSZAWIE „To był także doskonały thriller, dla mnie niemal hitchckokowski. Zwłaszcza zdjęcia i muzyka.” – mówi Morrissey. „To był wspaniały film, dlatego byłem bardzo podekscytowany, kiedy zaproponowano mi występ w tej części. Ale między tymi dwoma obrazami jest ponad dziesięć lat przerwy i, jak w przypadku każdego dobrego sequelu, musiał zaistnieć jako nowa jakość. To się udało.

Jest ta sama główna bohaterka, ten sam klimat i jest to też thriller erotyczny, ale zmiana lokalizacji wprowadza wiele różnic. Całkiem nowe są też pozostałe postacie filmu.

d1ux9og

„Catherine jest teraz bardziej wyrafinowana, niż w pierwszej opowieści.” - mówi producent, Joel B. Michaels. „Żyje jakby na pograniczu dwóch światów, a to ją czyni bardziej fascynującą, przerażającą i niebezpieczną. ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ SHARON STONE W RZYMIE, LONDYNIE I PARYŻU „Catherine Tramell jest bardzo niebezpieczna, ale niebezpieczne kobiety są jednocześnie najbardziej interesujące.” - mówi producent, Mario Kassar. „Sharon sama stworzyła Catherine. Jest niewiele aktorek i niewiele ekranowych postaci, które mogłyby się z nią równać. Sprawia wrażenie uroczej i uśmiechniętej, mimo że pod tą powierzchownością jest manipulatorką.”

„Catherine stała się taką ikoną postaci kinowych, że gdyby powstała lista dziesięciu najbardziej rozpoznawalnych złych kobiet w filmie, ona znalazłaby się na pewno w pierwszej trójce.” – opowiada producent, Joel Michaels.

Już jutro, jeszcze przed premierą Nagiego instynktu 2 pojawi się w Wirtualnej Polsce recenzja filmu, także wypatrujcie jej bardzo intensywnie. KONIECZNIE ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ Z FILMU

d1ux9og
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ux9og