Trwa ładowanie...

Najlepszymi przyjaciółmi kobiety są... 'plazmy'

Share
Najlepszymi przyjaciółmi kobiety są... 'plazmy'
d2ulaaq

Gdyby Marilyn Monroe śpiewała dziś, że najlepszymi przyjaciółmi kobiety są diamenty, mogłaby się pomylić. Szlachetne kamienie zostały wyparte przez technologię.

Tak przynajmniej wynika z najnowszych amerykańskich badań, które pokazują, że trzy na cztery pytane kobiety (77 proc.) stawiają przed diamentowym naszyjnikiem telewizor plazmowy. 56 proc. obstawało nadal za telewizorem plazmowym, gdy ten przeciwstawiano wyjazdowi wypoczynkowemu na Florydę. Niemal 90 proc. pań preferowało z kolei kamerę cyfrową zamiast nowych modnych butów.

Ankieta firmy Oxygen Network pokazała, że obecnie zarówno kobiety jak i mężczyźni posiadają niemal tyle samo elektronicznych gadżetów. Panie mają ich średnio 6,6, a panowie około 6,9. Padło też powszechne przekonanie, że z technologią kobiety radzą sobie gorzej niż mężczyźni. Około 80 proc. z nich nie czuje się skrępowanymi wykorzystując różnego typu urządzenia.

Badanie zatytułowane „Girls Gone Wired” przeprowadzono na grupie 2,1 tys. osób (w tym 1,4 tys. kobiet) w wieku od 15 do 49 lat.

d2ulaaq

Podziel się opinią

Share
d2ulaaq
d2ulaaq