Trwa ładowanie...
dya1zo3

Nicholle Tom

Najnowsze informacje
3.3
(11 głosów)
Oceń:
Miejsce urodzenia:

Chicago

Filmografia:

Pamiętnik księżniczki (2001) (Młoda reporterka Cassie)

Beethoven 2 (1993) (Rhyce Newton)

Uwiedziona (1996) (Amy Dustin)

Matczyna obsesja (2008) (Lily Stanler)

Mentalista () (Marilyn Monroe)

Bez śladu () (Molly Samson)

Dowody zbrodni () (Priscilla Chapin)

Beethoven (1992) (Rhyce Newton)

Przerażenie (2000) (Tracy)

Beverly Hills, 90210 () (Sue Scanlon)

Pomoc domowa () (Margaret "Maggie" Sheffield)

dya1zo3
Wikimedia Commons - 3.0
Źródło: Wikimedia Commons - 3.0

Nicholle Tom to amerykańska aktorka urodzona 23 marca 1978 roku w Chicago.

Nicholle Tom – kariera zawodowa

Nicholle znana jest z roli Maggie Sheffield w komedii Pomoc domowa, Sue w serialu Beverly Hills, 90210 oraz Ryce – bohaterkę komedii o psie Beethovenie. Jej bratem bliźniakiem jest David Tom, który wystąpił jako Billy Abbot w Żarze młodości (The Young and the Restless). Z kolei, jej starsza siostra, Heather Tom, zagrała rolę Victorii Newman w The Young and the Restless, i Katie Spencer w Modzie na sukces (The Bold and The Beautiful).

W 1992 roku Nicholle Tom zagrała niewielką rolę siostry Scotta Scanlona, Sue, w Beverly Hills, 90210. W latach 1992 i 1993 wcieliła się w postać Ryce Newton w udanych filmach rodzinnych Beethoven i Beethoven 2. Nicholle Tom nie pojawiła się w kolejnych sequelach, ponieważ wyrosła z roli, chociaż użyczyła głosu Ryce w wersji animowanej filmu.

W latach 1993-1999 Nicholle Tom wcielała się w postać najstarszej córki Sheffielda, Maggie Sheffield w Niani. Dzięki niej zyskała popularność i stała się rozpoznawalna. W latach 1998 - 2006, Nicholle Tom użyczyła głosu Supergirl w DC Animated Universe. W 2000 roku zagrała Sarah Bryann w telewizyjnym filmie Fox Family Ice Angel, zagrała także Tracy w filmie Panic.

W kolejnym roku Nicholle Tom pojawiła się jako dziennikarka, Cassie, w filmie Pamiętnik Księżniczki. W 2006 roku zagrała Tarę w serialu The Minor Accomplishments of Jackie Woodman. Dwa lata później zagrała w filmie Lifetime movie, Her Only Child (Matczyna obsesja), którego premiera odbyła się 22 marca 2008.

Nicholle Tom – ciekawostki

  • Nicholle Tom jest córką Marie i Charlesa Tomów.
  • Przyjaźni się z Christine Lakin.
  • Nicholle Tom mieszkała z magikiem Justinem Willmanem (Justin "Kredible" Willman) przez 3 i pół roku.
  • Jest szwagierką Jamesa Achora.

Nicholle Tom – wyróżnienia

Nicholle Tom została dwukrotnie nominowana do nagród Young Star: w kategorii Najlepsza młoda aktorka w serialu komediowym (1995 – Niania) oraz Najlepsza młoda aktorka w filmie telewizyjnym (1997 - My Daughter's Horror).

Zdobyła także pięć nominacji do nagrody Young Artist w kategoriach: Najlepsza młoda aktorka w filmie (1993 – Beethoven), Młoda aktorka w roli głównej w serialu telewizyjnym (Niania), Najlepszy zespół młodzieżowy w serialu telewizyjnym (Niania), Najlepszy występ zespołu młodzieżowego w filmie (Beethoven 2), Najlepszy występ zespołu młodzieżowego w serialu telewizyjnym (Niania), Najlepsza młoda aktorka w serialu komediowym TV (Niania), Najlepszy występ w serialu telewizyjnym - Gość z udziałem Młodego aktora (Welcome to Paradox).

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dya1zo3
dya1zo3
dya1zo3