Trwa ładowanie...
d1cuyzp

nieletni / pełnoletni

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
d1cuyzp

"nieletni / pełnoletni" (ang. 21 and Over ) to film z 2013 roku, reżyserski debiut Scotta Moore'a i Jona Lucasa, scenarzystów słynnego „Kac Vegas”. Reżyserzy także odpowiadają za scenariusz tej komedii. Muzykę skomponował Lyle Workman, zaś za produkcję odpowiadają David Hoberman, Ryan Kavanaugh oraz Todd Lieberman.

Komedia przedstawia historię dwóch studentów, którzy w dwudzieste pierwsze urodziny swojego kolegi upijają go do nieprzytomności. Na następny dzień muszą zrobić wszystko, aby doprowadzić go na egzamin na uczelnię medyczną.

Jeff Chang jest wzorowym uczniem. Szykuje się do najważniejszego dnia w życiu... Nieudany skok z balkonu do basenu, ucieczka przed napalonymi nastolatkami z kijami baseballowymi i sprint po dachach samochodów w bikini z pluszowym misiem w... a do tego żubr na zebrze. Tysiące siniaków, setki śladów damskiej szminki na ciele i potworny kac, a za dwie godziny egzamin do najbardziej prestiżowej szkoły... To wszystko nie tak miało wyglądać.

W rolach głównych w filmie "nieletni / pełnoletni" wystąpili: Justin Chon jako Jeff Chang, Skylar Astin – Casey, Miles Teller – Miller, Sarah Wright – Nicole, Francois Chau - Dr. Chang, Samantha Futerman - Sally Huang, Dustin Ybarra - Pj Bril, Daniel Booko – Julian, Jonathan Keltz – Randy.

Zdjęcia do filmu kręcono w Santa Clarita (Kalifornia, USA) i Seattle (Waszyngton, USA) oraz w Linyi (Chiny).

nieletni / pełnoletni
Tytuł oryginalny

21 and Over

Gatunek

komedia

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2013

Data światowej premiery

08.03.2013

Czas trwania

90 min.

Obsada

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1cuyzp
d1cuyzp
d1cuyzp