Trwa ładowanie...
d1irm3x

Niewinność

Najnowsze informacje
2.9
(105 głosów)
Oceń:
Share
d1irm3x

Niewinność to prosta i wzruszają opowieść o tym, że nigdy nie jest za późno, aby się znów zakochać, że w każdym wieku miłość można przeżywać tak samo. To również film o sile wspomnień i o słowach, które wypowiadamy zbyt późno.

Jest to historia dwojga ludzi, kiedyś bardzo w sobie zakochanych, którzy po latach znowu się spotkają. Oboje zaczynają rozumieć, że ich miłość nie wygasła, a uczucie, które ich kiedyś połączyło, wciąż się w nich tli. Ku zakłopotaniu ich rodzin tych dwoje, widząc, że czas jest nieubłagany, zaczyna ponowny romans tak samo nierozważnie i burzliwie jak przed laty, gdy byli młodzi. Wbrew konwenansom, nie zważając na skutki, podążają za głosem serc.

Niewinność to jeden z najczęściej nagradzanych australijskich filmów ostatnich lat. Paul Cox (reżyser m.in. Kwiatów jego życia, Opowieści o kobiecie, Zemsty i pożądania) to twórca konsekwentnie podążający własną drogą artystyczną, który skupia się na codziennym życiu, przepełniając swe filmy ciepłem i przenikliwym spojrzeniem na samotność, cierpienie i miłość.

Niewinność
Tytuł oryginalny

Innocence

Gatunek

dramat

Rok produkcji

2000

Data światowej premiery

06.12.2002

Czas trwania

94 min.

Operator
Obsada

Podziel się opinią

Share
d1irm3x

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1irm3x
d1irm3x
d1irm3x