Trwa ładowanie...
d2unute
Aktualności

Nimfomanka wkracza w podejrzany biznes

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nimfomanka wkracza w podejrzany biznes
d2unute

Do sieci trafił ostatni klip zwiastujący najnowszy film Larsa von Triera, "Nimfomanka".

Fragment ósmego rozdziału, zatytułowany "The Gun", można zobaczyć pod tym adresem.

W ostatnim fragmencie Joe (Charlotte Gainsbourg) wkracza w podejrzany biznes i szybko orientuje się, że życie nauczyło ją kilku przydatnych umiejętności.

d2unute

Przypomnijmy, że "Nimfomanka" to opowieść o erotycznym życiu kobiety przedstawiona z punktu widzenia głównej bohaterki Joe. Pewnego zimowego wieczoru stary kawaler, Seligman (Stellan Skarsgard), znajduje ją na ulicy półprzytomną i pobitą. Zabiera kobietę do mieszkania, gdzie pomaga jej i próbuje wyjaśnić co się stało. Joe opowiada mu historię swojego bujnego życia, bogatego w związki i zazębiające się przypadki.

W najnowszym filmie Larsa von Triera oprócz Gainsbourg i Skarsgarda występują także Shia LaBeouf, Uma Thurman, Willem Dafoe, Stacy Martin, Jamie Bell i Christian Slater.

"Nimfomanka" wejdzie do kin w dwóch częściach zmontowanych bez udziału reżysera. Polska premiera pierwszej części filmu odbędzie się 10 stycznia 2014 roku.

Pierwsza część autorskiej, pełnej wersji filmu, zostanie natomiast premierowo zaprezentowana podczas przyszłorocznego festiwalu Berlinale (6-16.02.2014).

d2unute

Podziel się opinią

Share

d2unute

d2unute