Trwa ładowanie...
Aktualności

Nimfomanka wkracza w podejrzany biznes

Share
Nimfomanka wkracza w podejrzany biznes
dqiyar1

Do sieci trafił ostatni klip zwiastujący najnowszy film Larsa von Triera, "Nimfomanka".

Fragment ósmego rozdziału, zatytułowany "The Gun", można zobaczyć pod tym adresem.

W ostatnim fragmencie Joe (Charlotte Gainsbourg) wkracza w podejrzany biznes i szybko orientuje się, że życie nauczyło ją kilku przydatnych umiejętności.

dqiyar1

Przypomnijmy, że "Nimfomanka" to opowieść o erotycznym życiu kobiety przedstawiona z punktu widzenia głównej bohaterki Joe. Pewnego zimowego wieczoru stary kawaler, Seligman (Stellan Skarsgard), znajduje ją na ulicy półprzytomną i pobitą. Zabiera kobietę do mieszkania, gdzie pomaga jej i próbuje wyjaśnić co się stało. Joe opowiada mu historię swojego bujnego życia, bogatego w związki i zazębiające się przypadki.

W najnowszym filmie Larsa von Triera oprócz Gainsbourg i Skarsgarda występują także Shia LaBeouf, Uma Thurman, Willem Dafoe, Stacy Martin, Jamie Bell i Christian Slater.

"Nimfomanka" wejdzie do kin w dwóch częściach zmontowanych bez udziału reżysera. Polska premiera pierwszej części filmu odbędzie się 10 stycznia 2014 roku.

Pierwsza część autorskiej, pełnej wersji filmu, zostanie natomiast premierowo zaprezentowana podczas przyszłorocznego festiwalu Berlinale (6-16.02.2014).

dqiyar1

Podziel się opinią

Share
dqiyar1
dqiyar1