Trwa ładowanie...
d13ymhe

Ninja zabójca

Najnowsze informacje
4.4
(19 głosów)
Oceń:
d13ymhe

“Ninja Assassin” przedstawia losy Raizo (Rain), jednego z najbardziej niebezpiecznych zabójców na świecie. Zabrany z ulicy jako dziecko, został wyszkolony na śmiercionośnego mordercę przez Klan Ozunu Clan, tajne bractwo, którego istnienie stało się już mitem. Poruszony śmiercią przyjaciela, bez litości zabitego przez Klan, Raizo zrywa ze swymi mocodawcami i... znika. Teraz cierpliwie czeka, przygotowując swoją zemstę.

Tymczasem w Berlinie agentka Europolu Mika Coretti (Naomie Harris) natknęła się na ślad finansowy łączący kilka zabójstw politycznych z podziemną organizacją „niewidzialnych” zabójców z Dalekiego Wchodu. Wbrew poleceniom zwierzchnika, Ryana Maslowa (Ben Miles), Mika przeszukuje najbardziej tajne akta swojej agencji, starając się odkryć prawdę o morderstwach. Ponieważ jej śledztwo przynosi efekty, Klan Ozunu – aby na zawsze uciszyć agentkę - wysyła grupę zabójców, na czele której stoi bezlitosny Takeshi (Rick Yune).

Raizo ratuje Mikę przed napastnikami, ale wie, że Klan nie spocznie, póki nie wyeliminuje ich obojga. Teraz, uwikłani w śmiertelną grę w kotka i myszkę na ulicach Europy, Raizo i Mika muszą zaufać sobie nawzajem, jeśli chcą zachować choćby cień szansy na przetrwanie... i na koniec pokonać nieuchwytny Klan Ozunu.

Producentami filmu są Joel Silver, Grant Hill, Larry Wachowski i Andy Wachowski.

Ninja zabójca
Tytuł oryginalny

Ninja Assassin

Gatunek

akcji

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2009

Czas trwania

100 min.

Obsada

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d13ymhe
d13ymhe
d13ymhe