Trwa ładowanie...
23-09-2009 19:33

Nowa piosenka Michaela Jacksona na soundtracku

Nowa piosenka Michaela Jacksona na soundtrackuŹródło: AFP
d12ghvi
d12ghvi

26 października ukaże się ścieżka dźwiękowa do filmu "Michael Jackson's This Is It". Obraz oferuje fanom wyjątkowe spojrzenie na artystę, podczas prac nad 50 koncertami, które miał dać w londyńskiej O2 Arena w lipcu tego roku.

Ścieżka dźwiękowa oprócz albumowych i singlowych wersji największych przebojów wokalisty, które pojawiły się na próbach, dodatkowo zawiera wcześniej niepublikowany utwór - piosenkę tytułową "This Is It" w wersji podstawowej oraz nagranej z udziałem orkiestry. Wydanie limitowane płyty, to podwójny zestaw CD z 36-stronicową książeczką oraz 4 bonusami audio w postaci 3 znanych kawałków Jacksona w wersjach demo. Prawdziwym rarytasem jest recytowany przez króla popu i przez niego napisany wiersz "Planet Earth".

Film jest swoistą kroniką intensywnych przygotowań do powrotu Michaela Jacksona rejestrowanych od kwietnia do czerwca 2009 roku i wykorzystuje ponad 100 godzin nakręconego materiału. Całość wyreżyserował Kenny Ortega ("High School Musical"), który był współtwórcą wizualnej oprawy przygotowywanego koncertu.

Obraz trafi do kin 28 października.

d12ghvi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d12ghvi