Trwa ładowanie...
d4gstv1
Megafon.pl
Aktualności

Nowe tytuły "Godzilli 2" i "Pacific Rim 2"

Filmy "Godzilla 2" i "Pacific Rim 2" doczekały się nowych tytułów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowe tytuły "Godzilli 2" i "Pacific Rim 2"
(Materiały prasowe, Fot: Warner Bros. Entertainment Polska)
d4gstv1

Wygląda na to, że sequele trafią do widzów jako "Pacific Rim: Uprising" i "Godzilla: King of Monsters". Warto zaznaczyć, że kontynuacja "Pacific Rim" przez wiele miesięcy funkcjonowała pod tytułem "Pacific Rim: Maelstrom". Studio Legendary nie wydało odrębnego oświadczenia w sprawie zmian, ale pod takimi właśnie tytułami przedstawiło swoje największe nadchodzące produkcje w komunikacie prasowym o nowych angażach na kierowniczych stanowiskach.

Przypomnijmy, że w kontynuacji "Pacific Rim", filmu o walce ludzi z morskimi potworami zwanymi Kaiju, w głównej roli wystąpi John Boyega. Aktor wcieli się w syna Stackera Pentecosta, którego w pierwszej części grał Idris Elba. W obsadzie znaleźli się również Cailee Spaeny, Scott Eastwood, Jing Tian i Levi Meaden, Adria Arjona i Ivanna Sakhno. Dołączył do nich Jin Zhang, który znany jest m.in. z filmów "The Grandmaster" oraz "Ip Man 3". Nie jest to jedyny chiński aktor, którego będzie można zobaczyć w obrazie.

Do ekipy dołączyli również Wesley Wong, Lily Ji, Chen Zitong, Lan Yingying, Qian Yong Chen i Xiao Yang, a także Koreańczyk Kim Jeong-Hoon. Reżyserią zajmuje się Steven S. DeKnight ("Daredevil"). Premiera planowana jest na 23 lutego 2018 roku. Jeżeli zaś chodzi o "Godzillę" - film ma już gotowy scenariusz - pióra Maksa Borensteina. W produkcji mają pojawić się inne bestie, w tym Rodan, Mothra i Ghidorah. Premiera planowana jest na 22 marca 2019 roku.

d4gstv1

Podziel się opinią

Share

d4gstv1

d4gstv1