Trwa ładowanie...
02-02-2007 10:40

Nowy program Anny Popek

Nowy program Anny PopekŹródło: AKPA
d2ntyad
d2ntyad

Po oklaskach - tak zatytułowany jest nowy, autorski program Anny Popek w TVP2. Emisja już w piątek, 2 lutego o 19.20.

Po oklaskach to rozmowy z gwiazdami połączone z wizytą w ich domach i emisją zaskakujących materiałów filmowych z archiwów TVP 2. Program będzie emitowany dwa razy w miesiącu.

W pierwszym odcinku Anna Popek odwiedzi Barbarę Brylską, niezapomnianą Krzysię z Pana Wołodyjowskiego a dziś gwiazdę Na dobre i na złe i Samego życia, uwielbianą (o czym nie każdy wie) w Rosji. - Kamera podąża za mną i moim gościem: zatrzymuje się, by wysłuchać naszych rozmów, zbliża się, kiedy chcemy pokazać jakiś szczególny przedmiot, wycofuje się, kiedy pojawiają się filmy z archiwum – mówi nam Anna Popek. - Pracując przy tym programie odkryłam niesamowite nagrania w przepastnych archiwach TVP, zamierzam je wykorzystać w następnych odcinkach – zapowiada.

Anna Popek jest pomysłodawcą programu i autorką scenariusza, sama decyduje też o tym kogo odwiedzi z kamerą. – Interesują mnie wielkie nazwiska, ciekawi ludzie, ich przemyślenia i życiowe doświadczenia – mówi.

d2ntyad

Od kilku dni Popek pracuje w TVP2 „na pełnym etacie” (przez ostanie lata pracowała na pół etatu). Wbrew wcześniejszym spekulacjom nowe kierownictwo zaakceptowało ją w szeregach TVP2 – oprócz własnego programu prowadzi Pytanie na śniadanie i okolicznościowe imprezy Dwójki. Małe zawirowanie nastąpiło tylko momencie, gdy TVN zaproponował Popek udział w V edycji Tańca z gwiazdami. Prezenterka, choć bardzo lubi tańczyć, odmówiła konkurencji… .

d2ntyad
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ntyad