Trwa ładowanie...
Aktualności

Nowy rozdział w życiu Wendzikowskiej

Share
Ania Wendzikowska
Ania WendzikowskaŹródło: Kapif.pl
d3f9mc0

[

]( http://www.efakt.pl/Gwiazdy,kategoria,18.html )
Życie Ani Wendzikowskiej (29 l.) wywróciło się ostatnio do góry nogami.

d3f9mc0

Choć małżeństwo pięknej aktorki właśnie się zakończyło, sił do życia dodaje jej praca. Anna Wendzikowska kręci właśnie zdjęcia do brytyjskiej produkcji, a niebawem zacznie treningi do „Tańca z gwiazdami”.

W filmie „The Edge” nasza rodaczka gra jedną z głównych ról – Agatę, Polkę pracującą w hotelu o nazwie The Edge Hotel. I to właśnie wokół tego miejsca rozgrywa się fabuła produkcji, do której zdjęcia ruszyły 11 stycznia. – Film porusza poważne tematy, ale wszystko jest pokazane z typowymi dla Brytyjczyków ironią i humorem – zdradza nam aktorka. Ale rola w filmie nie jest jedynym projektem, w którym Ania weźmie udział. Jak się dowiedzieliśmy będzie jedną z gwiazd 11. edycji tanecznego show TVN.

Niestety, sukcesy w życiu zawodowym nie idą w parze z tymi w życiu prywatnym. Ania kilka tygodni temu rozstała się ze swoim mężem Christopherem Combe’em. To wydarzenie wiele nauczyło Wendzikowską. – Zrozumiałam, że nic w życiu nie jest nam dane na stałe i nic nie jest na pewno. Wszystko się zmienia, często niezależnie od naszej woli. Uczę się to akceptować – wyjaśnia nam gwiazda, która – jak sama mówi – z ufnością przyjmuje to, co przynosi jej życie.

Polecamy w wydaniu internetowym efakt.pl:

<a href="http://www.efakt.pl/Maz-Gorniak-ma-romans-z-Lesz-,artykuly,62182,1.html" target="_blank" ="window.open(this.href);return false;">Mąż Górniak ma romans z Lesz?

d3f9mc0

Podziel się opinią

Share
d3f9mc0
d3f9mc0