Trwa ładowanie...
25-12-2016 10:47

"Obcy: Przymierze" - tylko u nas pierwszy zwiastun po polsku [WIDEO]

Dla fanów „Aliena” to z pewnością idealny dodatek do stosu gwiazdkowych prezentów. Przy okazji jest to jedno z największych, jeśli nie największe, wydarzenie mainstreamowanego kina, jakie będzie nam dane zaobserwować w końcówce 2016 roku. W sieci zadebiutował pierwszy, ponad 2-minutowy zwiastun filmu „Obcy: Przymierze” w reżyserii Ridleya Scotta. Jako pierwsi mamy zaszczyt zaprezentować go w polskiej wersji.

"Obcy: Przymierze" - tylko u nas pierwszy zwiastun po polsku [WIDEO]Źródło: Materiały prasowe
dtsf5uv

O fabule "Przymierza" na razie niewiele wiadomo. Z lakonicznego opisu udostępnionego przez studio wynika, że produkcja ma nawiązywać zarówno do kanonicznego „Ósmego pasażera Nostromo” (1979) jak i „Prometeusza” (2012). Załoga tytułowego statku kosmicznego „Przymierze” ma trafić na planetę, którą zamieszkują dwa androidy – znany z „Prometeusza” David oraz bardziej ludzki Walter. W obu wciela się Michael Fassbender. Ponadto w obsadzie zobaczymy m.in. Noomi Rapace, Danny’ego McBride’a oraz Katherine Waterson. Czego nowego możemy dowiedzieć się o filmie z pierwszego trailera? Przekonajcie się sami - wideo poniżej:

Z nieoficjalnych informacji, które niedawno wypłynęły od osób zaangażowanych w produkcję, wynika, że „Obcy: Przymierze” ma być wyjątkowo mroczny i nawiązywać do pierwszych filmów, w jakich pojawiły się stwory wykreowane przez nieodżałowanego HR Gigera. Wiadomo również, że na ekranie pojawią się nowe wariacje na temat drapieżnych ksenomorfów. Przedsmak tego, co zobaczymy, widać na zdjęciach, które jakiś czas temu trafiły do sieci:

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Początkowo studio planowało wprowadzić „Obcy: Przymierze” do kin 4 sierpnia 2017 roku. Jednak według najświeższych informacji film w reżyserii Ridleya Scotta trafi na ekrany 19 maja. Datę premiery potwierdza plakat, który prezentuje się następująco:

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
dtsf5uv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dtsf5uv