Trwa ładowanie...
dii9g4n

Obserwator / The Watcher (2000)

Najnowsze informacje
3.7
(170 głosów)
Oceń:
dii9g4n

Agent FBI Joel Campbell ma dość swojej roboty. Czuje się kompletnie wypalony i przytłoczony poczuciem klęski. Lata ścigania psychopatycznych morderców Los Angeles odcisnęły na nim swoje piętno: zrujnowane życie osobiste, nieustające migreny i bezsenne noce, pogłębiająca się depresja. Choć ucieka przed dotychczasowym życiem do Chicago, to jednak przeszłość depcze mu po piętach. Kiedy miastem wstrząsa seria makabrycznych morderstw, Campbell już wie, że to znak od Davida Allena Griffina, który informuje o swojej przeprowadzce z LA do Chicago.
Griffin czuje się bardzo związany z Campbellem, który bądź co bądź 3 lata próbował go złapać. Bez Campbella Griffin czuje pustkę, a popełnianie morderstw nie jest już tak satysfakcjonujące, jak dawniej. Nie ma kogo obserwować i prowokować. Nie ma z kim bawić się w kotka i myszkę. Dlatego Griffin podąża śladem swojego ulubionego agenta na drugi koniec Stanów i postanawia zastosować nową, bardziej ekscytującą taktykę.
Przed każdym zabójstwem wysyła Joelowi pocztą kurierską zdjęcie przyszłej ofiary, dając jeden dzień na jej odnalezienie i uratowanie. Cambell wie, że w tej grze ma praktyczne zerowe szanse. Każda kolejna kobieta zabita według ustalonego rytuału jest potwierdzeniem życiowej i zawodowej bezsilności Joela. David Allen Griffin tryumfuje. Teraz zamierza zrealizować ostatni punkt swojego planu, który definitywnie pogrąży Cambella. Misternie uknute zabójstwo bliskiej Joelowi osoby zakończy ponurą grę psychopaty z gliniarzem.

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dii9g4n
dii9g4n
dii9g4n