Trwa ładowanie...

Om Puri u Mike'a Nicholsa

Share
Om Puri u Mike'a Nicholsa
d3ofjqm

Gwiazda Bollywoodu Om Puri dołączył do obsady dramatu "Charlie Wilson's War", w którym w rolach głównych zagrają Tom Hanks i Julia Roberts.

Głównym bohaterem jest kontrowersyjny kongresman z Teksasu, który dzięki zamiłowaniu do kobiet i alkoholu dorobił się przezwiska Good Time Charlie. Jego kariera zawisła na włosku na początku lat 80., kiedy został przyłapany w Las Vegas na kąpieli z dwiema odurzonymi kokainą tancerkami. Udało mu się jednak jakoś przetrwać skandal i skończył nadzorując z powodzeniem jedną z tajnych akcji CIA, podczas której wspierano afgańskich mudżahedinów, walczących ze Związkiem Radzieckim.

Phillip Seymour Hoffman zagra agenta FBI. Amy Adams asystentkę Wilsona a Om Puri generała Zia-ul-Haq, przywódcę Pakistanu.

d3ofjqm

Mike Nichols (na zdjęciu) stanie za kamerą. Autorem scenariusza jest Aaron Sorkin, twórca serialu "Prezydencki poker". Podstawą dla filmu jest książka George'a Crile'a. Produkcją zajmują się Hanks i Gary Goetzman z ramienia swojego studia Playtone. Obraz powstanie dla wytwórni Universal Pictures. Zdjęcia ruszają w połowie października w Maroku.

Om Puri spotkał się już z Mikiem Nicholsem na planie obrazu "Wilk". Zagrał także w filmach
"Kodeks 46", "Opiekun" czy "Gandhi".

d3ofjqm

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ofjqm
d3ofjqm