Trwa ładowanie...
30-08-2018 15:03

Optymizm może zdziałać cuda. Zobacz pierwsze zdjęcia z filmu "Kręcisz mnie" - w kinach od 21 września

Prezentujemy zdjęcia z filmu "Kręcisz mnie”. Komedia romantyczna z przesłaniem w polskich kinach już 21 września.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Optymizm może zdziałać cuda. Zobacz pierwsze zdjęcia z filmu "Kręcisz mnie" - w kinach od 21 wrześniaŹródło: Materiały prasowe
d2fua42

To nie jest kolejna francuska komedia! "Kręcisz mnie” to film, który dosłownie zawróci ludziom w głowach. Widzowie mogą spodziewać się tutaj humoru bez cenzury i z bardzo optymistycznym przesłaniem, o którym mówi sam reżyser i scenarzysta Franck Dubosc: "Ci, którzy nie mogą wstać i iść nie różnią się szczególnie od nas. Ta różnica jest tylko pozorna. W głębi wszyscy jesteśmy podobni. Chciałbym uwrażliwić ludzi, nie chcę jednak popadać w mentorski ton i nikogo pouczać. Chciałbym tylko powiedzieć, że trzeba interesować się ludźmi, tym jacy są wewnątrz. Wszyscy możemy wstać, metaforycznie, jeśli tylko będziemy chcieli...”

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Aleksandra Lamy, która wciela się w filmie w postać Florence również opowiada o morale, który według niej wypływa z historii jej bohaterkę: "(…) wszystko jest możliwe, jeśli tego naprawdę chcesz. Że warto zawalczyć o to, co ważne. Choć trzeba mieć na to sposób. To jest bardzo optymistyczny przekaz, w którym miłość to ta najważniejsza siła, która może zdziałać cuda. Może nie jest to jakieś szczególnie odkrywcze, ale warto pamiętać, że miłość potrafi zacierać różnice między ludźmi i pokonywać granice”. Poniżej prezentujemy zdjęcia z tego niezwykłego filmu.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Owacyjnie przyjęty przez widzów i krytyków (najwyższa nota 5/5 od "La Parisien”) najnowszy hit prosto z francuskich ekranów. Zabawna, a przy tym wzruszająca, komedia romantyczna, w przekorny sposób nawiązująca do kultowych "Nietykalnych”. Historia bogatego playboya, który chcąc zdobyć serce ukochanej, udaje… niepełnosprawnego na wózku inwalidzkim. To, co z tego wyniknie, rozbawi do łez nawet największego ponuraka. "Rolling to You” to debiut reżyserski doskonałego aktora komediowego, Francka Dubosca, znanego polskim widzom z występu w przeboju "Asterix na olimpiadzie”. "Ten film to gwarancja dobrego humoru” – poleca komedię Avoir-alire.com.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Jocelyn jest odnoszącym sukcesy biznesmenem i niepoprawnym podrywaczem. Kiedy na pogrzebie matki poznaje śliczną Julie, postanawia ją uwieść, udając niepełnosprawnego! Kobieta daje się nabrać, a sprawy idą w pożądanym przez Jocelyna kierunku. Przynajmniej do momentu, gdy Julie przedstawia mu swoją starszą siostrę, "podobnie jak on” poruszającą się na wózku inwalidzkim. Jocelyn, który z miejsca zakochuje się w Florence, jest zmuszony kontynuować swoją zwariowaną maskaradę.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2fua42
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2fua42
d2fua42