Trwa ładowanie...

Oscary 2020: Kasia Łaska wystąpiła na scenie. Łzy wzruszenia

Kasia Łaska to "polska Elza". To ona wykonuje polską wersję utwru "Mam tę moc" w animacji "Kraina Lodu". Podczas rozdania Oscarów przedstawicielki kilku krajów wykonały ten utwór razem, także "nasza" Kasia!

Share
Oscary 2020: Kasia Łaska wystąpiła na scenie. Łzy wzruszeniaŹródło: Instagram.com
d1nt8vw

W filmie utwór "Into the Unknown" wykonują Indina Menzel i Aurora Aksnes. Polska Elza śpiewa głosem Katarzyny Łaski. Polka znalazła się w gronie artystek, które zaśpiewały wspólnie "Into the Unknown" podczas rozdania Oscarów. Wybrano także artystki z m.in. Rosji, Tajlandii, Norwegii i Danii.

Po występie nagrała wideo na Instagramie, gdzie opowiedziała ze łzami w oczach o swoim wzruszeniu: "To jest cudowne, wspaniałe!" - powtarzała.

Łaska przez lata związana była z musicalami. Ma na koncie kilka projektów muzycznych i mniejszych ról w programach telewizyjnych. Trudno policzyć za to wszystkie filmy, w których użyczała swojego głosu. Na koncie poza "Krainą Lodu" ma m.in. "Pamiętnik Barbie", "Alvina i Wiewiórki", "Ricka i Morty'ego".

d1nt8vw

Była też jedną z bohaterek youtube'owego programu "Widzę głosy", w którym opowiadała o swojej pracy.

Zdradziła, że była w szoku, gdy dostała propozycję śpiewania partii wokalnych Elzy w "Krainie Lodu" (pozostałe dialogi to praca Lidii Sadowej)
. Indina Menzel, która użycza głosu w oryginalnej wersji, jest od lat jej największym wzorem.

- Ach, uwielbiam ten film. Jest to absolutnie mój numer jeden. Razem z Lidią Sadową udało nam się stworzyć super postać - mówiła.

d1nt8vw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1nt8vw
d1nt8vw