Trwa ładowanie...
03-03-2006 11:11

Oscary przyznane! Clooney, Knightley i Spielberg wśród wygranych

Oscary przyznane! Clooney, Knightley i Spielberg wśród wygranych
d3wsw1f
d3wsw1f

Tegoroczni zdobywcy najważniejszych nagród filmowych – Oscarów wciąż nie są znani. W tym gorącym oczekiwaniu na ogłoszenie wyników głosowania amerykańskiej akademii ogłaszamy zwycięzców Oscarów, których wytypowali Internauci Wirtualnej Polski.

Oddaliśmy w Wasze ręce autentyczną listę nominowanych do tegorocznych Oscarów. Przez cały miesiąc mieliście okazję głosować na Wasze Oscary. W kilka dni przed oficjalnymi wynikami, które ogłoszone zostaną w Kodak Theatre w Hollywood 5 marca, poznajcie Waszych laureatów Oscarów.

Największe emocje wywołała kategoria Najlepsza aktorka. Tu różnica pomiędzy pierwszym, a drugim miejscem jest jednoprocentowa.

Odwrotna sytuacja miała miejsce w przypadku „Najlepszej reżyserii” – tu na zwycięzcę głosowała prawie połowa Internautów. Po szczegóły wyników Waszych Oscarów zapraszamy do poszczególnych kategorii: Oscary w kategorii NAJLEPSZY FILM Oscary w kategorii NAJLEPSZY AKTOR Oscary w kategorii NAJLEPSZA AKTORKA Oscary w kategorii NAJLEPSZY REŻYSER Oscary w kategorii NAJLEPSZY AKTOR DRUGOPLANOWY Oscary w kategorii NAJLEPSZA AKTORKA DRUGOPLANOWA W naszej ankiecie wzięło udział ponad 12 tysięcy Internautów. Jak bardzo Wasi laureaci pokryją się z laureatami wybranymi przez Amerykańską Akademię Filmową przekonamy się już w najbliższą niedzielę, 5 marca.

Od godz. 2.00 w nocy z 5 na 6 marca Wirtualna Polska będzie przeprowadzać bezpośrednią transmisję z rozdania Oscarów.

d3wsw1f
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3wsw1f