Trwa ładowanie...
d36lxty

Ostrzejsze zakazy dla Charlie Sheena

Share
d36lxty

Sędzia rozszerzył zakaz zbliżania się Charlie Sheena do żony Dennise Richards do 270 metrów. Para jest w trakcie rozwodu.

Już w kwietniu sąd w Los Angeles zabronił aktorowi zbliżać się do żony na odległość mniejszą niż 100 metrów po tym jak Richards złożyła skargę na zachowanie Sheena. W dokumentach znalazły się informacje o tym, że Sheen groził aktorce śmiercią, stosował przemoc, uprawiał hazard i na dodatek korzystał z pornografii. Zakaz obejmuje również dwójkę dzieci pary, 2-letnią Sam oraz roczną Lolę i obowiązuje również podczas nadzorowanych wizyt, która aktor może składać rodzinie.

Aktor zaprzeczył tym informacjom i zapowiedział walkę o prawo do widywania się z potomstwem. - Te oskarżenia to stek bzdur - stwierdził Sheen. - To do czego doszło jest podłe i niedorzeczne. To niedojrzała kampania oszczerstw.

Małżeństwo aktorskiej pary rozpadło się kilka miesięcy przed narodzinami córki Loli w czerwcu 2005 roku. Richards i Sheen poznali się w roku 2000 na planie produkcji "Dobre rady". Wspólnie wystąpili także w obrazie "Straszny film 3".

d36lxty

Podziel się opinią

Share
d36lxty
d36lxty