Trwa ładowanie...
d1jxan7

Oszukać przeznaczenie 5

Najnowsze informacje
3.7
(3 głosy)
Oceń:
1
2
d1jxan7
film.wp.pl
Źródło: film.wp.pl

W filmie Oszukać przeznaczenie 5 wszystko kręci się wokół śmierci, która, z finezją i pomysłowością, ściga grupę ludzi, uratowanych cudem z katastrofy budowlanej, aby wyrównać rachunek zabitych. Ocaleni rozpaczliwie próbują odpędzić jej wszechogarniającą obecność.

Oszukać przeznaczenie 5 - opis

To już piąta część słynnej serii filmowej Oszukać przeznaczenie. W tej części, jak i we wszystkich poprzednich, jesteśmy świadkami tego, jak grupka ludzi ratuje się cudem z katastrofy. Lecz fatum musi się dopełnić, a śmierć jest nieubłagana. Ocaleni zaczynają grę ze śmiercią, mającą na celu przeżyć.

Muszą się mieć na baczności, bo śmierć czycha wszędzie i zaatakuje w najmniej oczekiwanym momencie.

Oszukać przeznaczenie 5 - fabuła

Jeden z bohaterów Oszukać przeznaczenie 5, Sam Lawton (Nicholas D'Agosto), doznaje wizji katastrofy mostu, na którym się znajduje. Gdy otrząsa sie z proroczego widzenia, Sam ma sekundy na uratowanie jak największej liczby osób, zanim wizja się nie spełni. W ostatniej chwili, główny bohater oraz grupka osób, ratują się od niechybnej śmierci pod tragicznie zdruzgotanym mostem. Teraz śmierć po kolei będzie przychodzić po dusze bohaterów. Czy uda się komuś oszukać przeznaczenie?

Fanom* serii Oszukać przeznaczenie* zdradzę, że jest w filmie pewnie powiązanie części piątej z pierwszą częścią Oszukać przeznaczenie.

Oszukać przeznaczenie 5
Tytuł oryginalny

Final destination 5

Gatunek

horror

Kraj produkcji

Kanada, USA

Rok produkcji

2011

Data światowej premiery

04.08.2011

Data polskiej premiery

12.08.2011

Czas trwania

97 min.

Reżyser
Muzyka
Scenarzysta
Operator
Obsada

Podziel się opinią

1
2

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1jxan7
d1jxan7
d1jxan7