Trwa ładowanie...
13-10-2006 16:40

Otwieramy sezon na weekendowe wizyty w kinie

Otwieramy sezon na weekendowe wizyty w kinie
d2hvqzt
d2hvqzt

Do kin w tym tygodniu trafiają filmy z bardzo róznych gatunków: od filmu familijnego, poprzez wzruszającą podróż po biografii Jana Pawła II po wspomnienie Ingmara Bergmana.

Do Shreka, Kurczaka małego, Króla Lwa, Smurfów już dziś dołączają nowi bohaterowie. Będzie to Boguś i Elliot wraz ze swoimi leśnymi przyjaciółmi, których poznamy w animacji pt.: Sezon na misia.

Z Samuelem L. Jacksonem znajdziemy się w dramatycznych warunkach na pokładzie samolotu w filmie o wszystko mówiącym tytule: Węże w samolocie. Film został dostosowany do potrzeb Internautów.

Pojawi się także kontynuacja filmu biograficznego Karol - człowiek, który został papieżem opowiadającego o Papieżu Polaku, Janie Pawle II. Tym razem twórcy filmu opowiedzą o latach pontyfikatu Jana Pawła.

d2hvqzt

Pod powierzchnią to film, który nie został zakwalifikowany do tegorocznego konkursu festiwalu filmowego w Gdyni, jednak na festiwalu był pokazywany i dobrze przyjęty przez publiczność i dziennikarzy.

Wszystkie te filmy od dziś możemy oglądać w kinach całej Polski. * A już teraz zobacz szczegóły tego, co polecamy na ten weekend w kinieA już teraz zobacz szczegóły tego, co polecamy na ten weekend w kinie*

d2hvqzt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2hvqzt