Trwa ładowanie...
23-01-2017 11:02

''Ozzy'': przygodowa animacja od współtwórców Disneya w kinach od 3 marca [ZWIASTUN]

Zobacz przezabawną animację od współtwórców Disneya. Już 3 marca w kinach „Ozzy” – wciągająca opowieść o sile przyjaźni i prawdziwej odwadze.

d1ndx7i
d1ndx7i

Bohaterem filmu jest Ozzy - przesłodki piesek rasy beagle, ukochany pieszczoch całej rodziny. Kiedy jego właściciele Susan, Ted i Paula wyjeżdżają w daleką podróż do Japonii, jego życie wywraca się do góry łapami. Ozzy trafia do luksusowego spa dla psów. Szybko okazuje się jednak, że wyglądający na raj hotel, to tak naprawdę, prawdziwa szkoła przetrwania. Ozzy natychmiast wpadnie na plan wielkiej ucieczki i od tego momentu zaczynie się wielka, zwariowana przygoda. Z pomocą szybkich i futrzastych - Fronleya, Chestera i Doca, zrozumie na czym polega prawdziwa odwaga i moc przyjaźni.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

„Ozzy” to wciągająca opowieść o pokonywaniu swoich wewnętrznych barier. O tym, że w każdym z nas drzemie superbohater, tylko trzeba w niego uwierzyć. I że przy pomocy przyjaciół można pokonać wszystkie trudności. Koproducentem filmu jest studio filmowe Capitán Araña, które po 20. latach współpracy z wytwórnią Walta Disneya, postanowiło zrealizować samodzielnie pełnometrażowy, animowany film dla dzieci.

Ozzy – wielka ucieczka, wielka przygoda, wielka zabawa!
Już od 3 marca w kinach
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
d1ndx7i
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ndx7i