Trwa ładowanie...
04-10-2006 13:40

Pamela Anderson symbolem cybersexu

Pamela Anderson symbolem cybersexu
d3yjsh2
d3yjsh2

Pamela Anderson uwielbia być internetowym symbolem seksu.

Gwiazda „Słonecznego patrolu” jest oglądana na tysiącach stron internetowych na poły odziana lub też zupełnie naga. Jak utrzymuje, cieszy ją fakt, że jest fantazją seksualną tak wielu mężczyzn.

Nie przejmuję się moimi rozbieranymi zdjęciami, które znajdują się w Internecie. Sądzę, że ludzie wiedzą, że jestem wolna duchem i uwielbiam się zabawić.

d3yjsh2

Jednak Pamelę nie zawsze cieszyła internetowa popularność. Blond seksbomba, która jest obecnie żoną Kida Rocka, była przerażona, gdy jakiś czas temu film z jej miodowego miesiąca z byłym mężem Tommym Lee znalazł się na stronach internetowych. SYMBOL CYBERSEXU W NASZEJ GALERII ZDJĘĆ Na filmie można było zobaczyć m.in., jak Pamela robi striptease.

Jakkolwiek Anderson robiła wszystko co w jej mocy, by usunąć ten film ze stron internetowych, musiała wkrótce zaakceptować, że nic się z tym nie da zrobić. Jak wyznała jednej z gazet:

Nie mogę kontrolować sieci, choć próbowałam, jednak nic nie mogłam z tym wszystkim zrobić. Trzeba mieć trochę godności i jakoś iść dalej na przód. Jeśli ludzie chcą odnaleźć tego typu zdjęcia i filmy (czytaj: rozbierane – przyp. red.), muszą z tym potem żyć.

Zdjęcie: www.pamelaanderson.com.

d3yjsh2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3yjsh2