Trwa ładowanie...
d29wsd6

Paranoia

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
Share
d29wsd6

Akcja rozgrywa się współcześnie w ciągu jednej nocy. Film opowiada o intrydze, tajemnicy i ich konsekwencjach, które wywracają świat głównej bohaterki do góry nogami. Główną rolę zagrała Magdalena Mielcarz. W pozostałych rolach wystąpili Anna Wendzikowska oraz Redbad Klijnstra. Wszyscy aktorzy oraz ekipa pracowali bez wynagrodzenia, a skłonił ich do tego intrygujący scenariusz. Główna część zdjęć z aktorami powstawała 3 dni na przełomie września i października 2013 w Poznaniu.

Film jest niezależną produkcją. Twórcom w realizacji pomogło wiele firm oraz instytucji, udostępniając miejsca do zdjęć, swoje produkty czy usługi. Hiszpański kompozytor Roque Baños (autor ścieżki dźwiękowej do Mechanika, Hiszpańskiego Cyrku, Martwego Zła) zgodził się udostępnić twórcom filmu swoje kompozycje również całkowicie za darmo.

Swoją pomoc w udźwiękowieniu filmu zaproponowali Marcin Kasiński oraz Kacper Habisiak z Dreamsound Studios. Film 15 lutego w Poznaniu w Centrum Kultury Zamek będzie miał oficjalną premierę.

Paranoia
Tytuł oryginalny

Paranoia

Gatunek

krótkometrażowy

Kraj produkcji

Polska

Rok produkcji

2014

Data światowej premiery

15.02.2014

Czas trwania

19 min.

Obsada

Podziel się opinią

Share
d29wsd6

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d29wsd6
d29wsd6
d29wsd6