Trwa ładowanie...

Patryk Vega sparodiowany. Twórczość reżysera w krzywym zwierciadle

Po premierze "Botoksu" powstał fanpage na Facebook'u "Papryk Vege Prezentuje Arcykur**dzieła Światowego Kina", na którym twórcy wciąż zamieszczają komiksy z Paprykiem w roli głównej. Temat twórczości Vegi podjął Kabaret Skeczów Męczących, w skeczu zatytułowanym "Nowy film Patryka Vegety".

Share
Patryk Vega sparodiowany. Twórczość reżysera w krzywym zwierciadleŹródło: ONS.pl
d1099lh

Sam Patryk Vega jak i jego twórczość budzą emocje. Są zwolennicy filmów reżysera, jak i przeciwnicy. To świetny temat do stworzenia parodii. Nowe nagranie Kabaretu Skeczów Męczących jest obecnie jednym z najchętniej oglądanych filmów na polskim YouTube. Podjęto się reinterpretacji "Botoksu" i dyptyku policyjnym potocznie nazywanym nowymi "Pitbullami”.

Zobacz "Nowy film Patryka Vegety":

Kabaret Skeczów Męczących postanowił ten fakt wykorzystać i przygotować swoją parodię twórczości Vegi, w której odnajdziemy nie tylko odniesienia do filmów Vegi, ale także do światowej klasyki kina i polskiej polityki. Fani kabareciarzy z Kielc zapewne dodatkowo docenią fakt, że w wideo pojawiają znane z ich skeczy postaci.

d1099lh

Produkcja kabaretu została stworzona z okazji 15-lecia jego istnienia. Niezależnie więc od tego, jak oceniamy poziom prezentowanego poczucia humoru, panów z KSM na pewno warto pochwalić za zmysł marketingowy, który sprawił, że ich film znajduje się obecnie (12 grudnia 2017 r.) w TOP10 filmów na Youtube w Polsce.

To nie pierwsza parodia filmów Vegi. W lipcu grupa AbstrachujeTV opublikowała swoją wersję "Pitbulla".

Sprawdź praodię "Pitbulla" AbstrachujeTV:

Tak jak przewidywano, obie produkcje wzubdzają duże zaineresowanie, tak jak twórczość Vegi. Kolejne doniesienia o rozpoczętych produkcjach i wypowiedzi zaangażowanych osób podgrzewają atmosferę.

Przeszła nago za 10 tys. zł. Vega zrobi film o korpopatologii?:

Mimo że od premiery "Botoksu" minęło torchę czasu, to strona "Papryk Vege Prezentuje.." cieszy się dużym zaineresowaniem. W humorystycznych obrazkach twórcy punktują brutalny język i tabloidową wizję świata, która wyłania się z najnowszego filmu Patryka Vegi.

Facebook.com
Źródło: Facebook.com

*Jak wam podobają się filmy Patryka Vegi? *

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d1099lh

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1099lh
d1099lh