Trwa ładowanie...
d1qmw3w
Paweł Domagała o swojej roli w filmie „PolandJa”: poczułem współczucie do węża [WIDEO]
Aktualności

Paweł Domagała o swojej roli w filmie „PolandJa”: poczułem współczucie do węża [WIDEO]

- Wąż to przedziwne stworzenie, ale szkoda mi go było, kiedy kręciliśmy scenę z jego udziałem. Ku mojemu zaskoczeniu poczułem współczucie do węża – wspomina Paweł Domagała, zapytany w trakcie uroczystej premiery o współpracę z nietypowym partnerem na planie filmu „PolandJa”, który wchodzi na ekrany kin 17 lutego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1qmw3w

„PolandJa” to komedia obyczajowa, która pokazuje, że najdziksze historie przydarzają się ludziom w najmniej odpowiednich momentach. Ta pełna humoru opowieść rozgrywa się w ciągu 24 godzin, podczas których bohaterowie przeżywają pasmo zaskakujących perypetii, radykalnie zmieniających ich życie. Jest ostro, zabawnie i wzruszająco, a emocje w filmie podbija dodatkowo genialna muzyka Andrzeja Smolika.

W filmie „PolandJa” zobaczymy również innych doskonałych aktorów: Janusza Chabiora, Szymona Bobrowskiego, Michała Żurawskiego, Romę Gąsiorowską, Jerzego Radziwiłowicza, Borysa Szyca, Ewę Błaszczyk, Jakuba Gierszała, Pawła Domagałę, Marka Bukowskiego, Katarzynę Zawadzką i Jacka Belera.

„Życie jest pełne naszych małych dramacików, poprzekładanych masą komedii. Ważkie problemy z wydumanymi, przełomowe wybory z chwilowymi kaprysami. Czy jest patent, żeby zachować w tym wszystkim jakąś równowagę? Śmiech. I pewien dystans do samego siebie” – mówi reżyser filmu Cyprian T. Olencki. „Jestem przekonany, że to najlepsza metoda na nasze codzienne zmagania. Bohaterów filmu poznajemy w godzinie próby – w sytuacjach dla nich trudnych, które jednak nam, obserwatorom z zewnątrz, wydają się po prostu zabawne.

Materiały prasowe
d1qmw3w

Podziel się opinią

Share

d1qmw3w

d1qmw3w