Trwa ładowanie...
14-02-2017 13:37

Paweł Domagała o swojej roli w filmie „PolandJa”: poczułem współczucie do węża [WIDEO]

- Wąż to przedziwne stworzenie, ale szkoda mi go było, kiedy kręciliśmy scenę z jego udziałem. Ku mojemu zaskoczeniu poczułem współczucie do węża – wspomina Paweł Domagała, zapytany w trakcie uroczystej premiery o współpracę z nietypowym partnerem na planie filmu „PolandJa”, który wchodzi na ekrany kin 17 lutego.

d18jw5k
d18jw5k

„PolandJa” to komedia obyczajowa, która pokazuje, że najdziksze historie przydarzają się ludziom w najmniej odpowiednich momentach. Ta pełna humoru opowieść rozgrywa się w ciągu 24 godzin, podczas których bohaterowie przeżywają pasmo zaskakujących perypetii, radykalnie zmieniających ich życie. Jest ostro, zabawnie i wzruszająco, a emocje w filmie podbija dodatkowo genialna muzyka Andrzeja Smolika.

W filmie „PolandJa” zobaczymy również innych doskonałych aktorów: Janusza Chabiora, Szymona Bobrowskiego, Michała Żurawskiego, Romę Gąsiorowską, Jerzego Radziwiłowicza, Borysa Szyca, Ewę Błaszczyk, Jakuba Gierszała, Pawła Domagałę, Marka Bukowskiego, Katarzynę Zawadzką i Jacka Belera.

„Życie jest pełne naszych małych dramacików, poprzekładanych masą komedii. Ważkie problemy z wydumanymi, przełomowe wybory z chwilowymi kaprysami. Czy jest patent, żeby zachować w tym wszystkim jakąś równowagę? Śmiech. I pewien dystans do samego siebie” – mówi reżyser filmu Cyprian T. Olencki. „Jestem przekonany, że to najlepsza metoda na nasze codzienne zmagania. Bohaterów filmu poznajemy w godzinie próby – w sytuacjach dla nich trudnych, które jednak nam, obserwatorom z zewnątrz, wydają się po prostu zabawne.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
d18jw5k
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d18jw5k