Trwa ładowanie...

Pierwszy sezon "Prawa Burke'a" na CBS Action

Share
Pierwszy sezon "Prawa Burke'a" na CBS Action
d305ciu

Czy pies ofiary może być świadkiem w sprawie? Czy lakier do włosów może być narzędziem zbrodni? Czy można zginąć z ręki lodowego posągu? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań pojawią się na kanale CBS Action już w czerwcu w serialu „Prawo Burke’a” (w dni powszednie o godzinie 21:00).

Amos Burke, szef wydziału zabójstw w Los Angeles, jest milionerem. Jest też wdowcem i ma dorosłego syna: detektywa śledczego, z którym wspólnie prowadzą dochodzenia. Amos ceni w życiu przepych i od tradycyjnego policyjnego pojazdu zdecydowanie woli luksusowego Rolls Royce’a z kierowcą. Nie przeszkadza mu to rozwiązywać spraw morderstw i chwytać przestępców z niezwykłą skutecznością. Pomagają mu w tym inni, równie intrygujący bohaterowie serialu: wspomniany syn Peter, zaprzyjaźniony kucharz Vinnie oraz specjalistka z zakresu kryminalistyki, Lily.

Każdy odcinek serialu „Prawo Burke’a” to zaskakujące historie, niespodziewane zwroty akcji i czarujący aktorzy. W roli Amosa oglądamy Gene’a Barry’ego (Wojna światów), jako jego syna – Petera Bartona (Sunset Beach), a w roli Vinniego występuje niezapomniany gospodarz Ukrytej kamery, Dom DeLuise.. Epizodycznie pojawia się plejada nie tylko serialowych gwiazd: Hunter Tylo (Moda na sukces), Tom Bosley (Detektyw w sutannie), Mark Hammill (Gwiezdne wojny), Denisse Richards (Świat to za mało), Gail O’Grady (Nowojorscy gliniarze) i wiele, wiele innych.

W trakcie sezonu pierwszego każdy odcinek toczy się wokół nowego morderstwa i późniejszego dochodzenia. Nie są to jednak zwyczajne zabójstwa. Wszystkie zbrodnie kryją za sobą zawiłą intrygę, motywy i nietypowych podejrzanych. Nasz bohater porusza się w świecie willi z basenami, ekscentrycznych bogaczy i sław. Burke rozwiązuje sprawy w swoim własnym, niepowtarzalnym stylu, tak doskonale pasującym do realiów Miasta Aniołów.

1. sezon „Prawa Burke’a” na kanale CBS Action, od 16 czerwca, w dni powszednie o godz. 21:00 i północy, powtórka następnego dnia o godz. 11:00.

d305ciu

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d305ciu
d305ciu