Trwa ładowanie...

Piotr Cyrwus zostanie fanatykiem wędkarstwa

Piotr Cyrwus zagra główną rolę w filmie Michała Tylki pt. „Fanatyk”. Scenariusz do tej produkcji powstał na podstawie popularnej w sieci copypasty. Słynna internetowa historyjka jest fikcyjną opowieścią młodego mężczyzny, który ukazuje ciemną stronę hobby swojego ojca – zapalonego wędkarza. Doniesienia o występie w filmie Piotr Cyrwus potwierdził na antenie Off Radia Kraków.

Share
Piotr Cyrwus zostanie fanatykiem wędkarstwa
Źródło: AKPA
d27xzrk

Informacje dotyczące ekranizacji słynnej pasty o rybaku krążyły po sieci od dobrych kilku miesięcy. Teraz już wiemy, że film faktycznie powstanie, a w roli zapalonego miłośnika wędkarstwa zobaczymy Piotra Cyrwusa. Aktor oficjalnie potwierdził tę informację podczas wywiadu na antenie krakowskiego Off Radia.

Copypasta (inaczej makaron lub kopiujwklejka) o wędkującym ojcu to pojawiająca się na wielu forach dyskusyjnych oraz mediach społecznościowych historyjka ukazująca w bardzo zabawny, aczkolwiek w wulgarny sposób stosunek syna do wielkiej pasji swojego taty. Dla głównego bohatera łowienie ryb to nie tylko hobby, ale wręcz styl życia.

d27xzrk

Rozpoczynająca się słowami „Mój stary to fanatyk wędkarstwa” pasta należy do najpopularniejszych tworów tego typu pojawiających się w internecie. Początkowo informacje o ekranizacji historyjki wydawały się zwykłym żartem. Scenariusz do filmu okazał się jednak na tyle dobry, że Krakowski Klaster Filmowy postanowił przyznać produkcji grant w wysokości 110 tysięcy złotych.

Wybór Piotra Cyrwusa do roli fanatyka wędkarstwa jest swojego rodzaju zaskoczeniem. Zdaniem internautów postać zapalonego rybaka była wręcz stworzona dla Mariana Dziędziela. Reżyser filmu – Michał Tylka – zapowiedział, że popularny aktor pojawi się w jego produkcji, jednak nie w głównej roli.

Próbkę możliwości Piotra Cyrwusa wcielającego się w tytułowego bohatera można obejrzeć w krótkim fragmencie filmu, jaki pojawił się przed kilkoma dniami w serwisie Youtube.

Autorem oryginalnej pasty jest użytkownik o nicku MalcolmXD.

d27xzrk

Podziel się opinią

Share
d27xzrk
d27xzrk