Trwa ładowanie...
d3vifw5
Aktualności

Piractwo telewizyjne jest przestępstwem!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Piractwo telewizyjne jest przestępstwem!
d3vifw5

1 marca 2007 r. rozpoczęła się trzecia ogólnopolska kampania edukacyjna przeciwko kradzieży sygnału telewizyjnego.

Kampania, pod hasłem 'Wstyd od razu, kara zaraz potem' ma zwiększyć świadomość Polaków, że piractwo telewizyjne jest przestępstwem. Akcja jest organizowana przez Stowarzyszenie Dystrybutorów Programów Telewizyjnych SYGNAŁ.

Celem rozpoczynającej się kampanii jest zwrócenie uwagi na społeczny problem, jakim jest kradzież sygnału telewizyjnego oraz zwiększenie świadomości, że grozi za nie kara, jak za każdą inną kradzież.

d3vifw5

Kampania edukacyjna uświadamiająca, że nielegalny odbiór telewizji to taki sam powód do wstydu jak każda inna kradzież, będzie realizowana w marcu i kwietniu w oparciu o 30-sekundowy spot telewizyjny, emitowany przez nadawców zrzeszonych w stowarzyszeniu SYGNAŁ na kanałach: ale kino!, CANAL+, CANAL+ Film, CANAL+ Sport, Comedy Central, Kuchnia.tv, HBO, HBO2, MTV, PLANETE, VH1, VIVA. Partnerami akcji są stacje: AXN, Jetix, Kino Polska, National Geographic Channel, TVBiznes, TVN Style, TVN TURBO, Zone Club, Zone Europa, Zone Reality, Zone Romantica, które bezpłatnie udostępniły stowarzyszeniu czas antenowy.

Bannery kampanii będą emitowane na stronach internetowych.

30-sekundowy spot telewizyjny, przygotowany przez agencję MCC (scenariusz Jacek Redźko), wyreżyserował Paweł Kloc. Autorem zdjęć jest Jarosław Szoda. Spot wyprodukowała Fabryka Spółka Realizatorów Filmowych i Telewizyjnych.

d3vifw5

Podziel się opinią

Share
d3vifw5
d3vifw5