Trwa ładowanie...

"Pitbull. Niebezpieczne kobiety": zobacz zwiastun bez cenzury [WIDEO]

Share
"Pitbull. Niebezpieczne kobiety": zobacz zwiastun bez cenzury [WIDEO]
d3wvzg9

Patryk Vega opublikował autorski zwiastun swego najnowszego dzieła, "Pitbull. Niebezpieczne kobiety".

- Druga część filmowej trylogii przynosi prawdziwą rewolucję w gatunku - zapowiadał wcześniej reżyser.

d3wvzg9

Po raz pierwszy w jego historii akcja zostanie ukazana z punktu widzenia kobiet. "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" - to nie tylko doskonałe kino sensacyjne, pełne charakterystycznego dla serii humoru, ale również wielkie emocje i uczucia, pełnokrwiści bohaterowie i aż pięć filmowych damsko-męskich duetów.

W 2015 roku 40 procent funkcjonariuszy przyjętych do policji stanowiły kobiety. Wśród nich są Zuza (Joanna Kulig)
i Jadźka (Anna Dereszowska)
. Na drodze świeżo upieczonych policjantek los szybko stawia starszych kolegów po fachu: Gebelsa (Andrzej Grabowski)
i Majamiego (Piotr Stramowski). Ich doświadczenie okaże się bezcenne w starciu funkcjonariuszek ze skorumpowanymi przełożonymi, takimi jak Izabela Zych ps. Somalia (Magdalena Cielecka) oraz brutalnym, przestępczym światem mafii paliwowej, której macki sięgają dalej niż można sobie wyobrazić? Życie prywatne bohaterek jest równie skomplikowane. Jadźka na co dzień zmaga się z nieobliczalnym mężem (Artur Żmijewski) - pracownikiem wywiadu skarbowego, powiązanym z mafią, natomiast Zuza niefortunnie wikła się w romans z Remkiem ps. Cukier (Sebastian Fabijański), socjopatycznym gangsterem, którego dziewczyna - Drabina (Alicja Bachelda-Curuś) właśnie wychodzi z więzienia.

Druga część filmowej trylogii zagości w kinach 11 listopada 2016 roku. W obsadzie "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" znaleźli się: Artur Żmijewski, Alicja Bachleda-Curuś, Joanna Kulig, Magdalena Cielecka, Anna Dereszowska, Maja Ostaszewska oraz Agnieszka Rylik - mistrzyni Europy i wielokrotna mistrzyni świata w boksie zawodowym. Na duży ekran powróci również Tomasz Oświeciński jako kultowy Strachu. A u boku Andrzeja Grabowskiego wystąpi córka aktora - Zuzanna Grabowska.

d3wvzg9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3wvzg9
d3wvzg9