Trwa ładowanie...
18-05-2006 13:59

Podróżuj śladami Kodu da Vinci. Wygraj bilety do Paryża

Podróżuj śladami Kodu da Vinci. Wygraj bilety do Paryża
d85q3gw
d85q3gw

”Na przekór mamie odmrożę sobie uszy” – mówi stare porzekadło. Podobnie wydaje się być w przypadku Kodu da Vinci, który, czy to książkowy, czy filmowy - wciąż wzbudza kontrowersje. Zdaje się jednak, że całe zamieszanie wokół filmu przysporzyć może mu jedynie dodatkowych widzów. My dziś zapraszamy na film, a także na KONKURS, w którym do wygrania 5 podwójnych biletów do Paryża.

Przy udziale takich znakomitości świata filmu jak reżyser Ron Howard, producenci Brian Grazer i John Calley, scenarzysta Akiva Goldsman oraz oskarowej ekipy pracującej wcześniej przy filmie “Piękny umysł”, powstała filmowa wersja jednej z najbardziej popularnych i kontrowersyjnych zarazem powieści naszych czasów - “Kod Da Vinci” autorstwa Dana Browna.

W doborowej obsadzie filmu znalazły się takie sławy współczesnego kina jak: dwukrotny laureat Nagrody Akademii Tom Hanks, ciesząca się ogromną popularnością od czasów „Amelii” Audrey Tautou oraz Ian McKellen, Alfred Molina, Jürgen Prochnow, Paul Bettany i Jean Reno.

W konkursie UIP i Wirtualnej Polski do wygrania są niesamowite nagrody. Nagrodą główną w konkursie jest pięć podwójnych biletów z Warszawy do Paryża i z powrotem z dowolnym czasem realizacji.

d85q3gw

Wśród nagród pocieszenia znajdują się koszulki z filmu, kubeczki, powieści Dana Browna, scenariusz filmowy oraz muzyka inspirowana filmem. Konkursowych pytań testowych jest trzy i jedno, na które możecie się rozpisać.

Nie trać czasu, weź udział w konkursie i leć! Na odpowiedzi czekamy do 29 maja. WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE I LEĆ DO PARYŻA Kod da Vinci w kinach w Polsce i na całym świecie już od 19 maja. Wirtualna Polska jest patronem medialnym filmu.

d85q3gw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d85q3gw