Trwa ładowanie...
d408bb1

Pokemon: Film pierwszy

Najnowsze informacje
4.0
(719 głosów)
Oceń:
d408bb1

Ash Ketchum wraz z innymi trenerami Pokémona, Misty i Brockiem, wkracza na ścieżkę wielkiej przygody - nieustającej pogoni za tytułem Mistrza Pokémonów Wszech Czasów.

Pokémon stał się fenomenem na skalę światową. Jego kariera rozpoczęła się od gry wideo, by w niedługim czasie opanować rynki całego świata pod każdą możliwą postacią: od kolekcjonerskich kart, przez pluszowe i mechaniczne zabawki oraz książeczki, aż do okupującego pierwsze miejsca w rankingach serialu animowanego dla dzieci oraz filmu fabularnego, który właśnie wchodzi do kin i opowiada o największej batalii w dziejach Pokémona.

W filmie Pokémon: Film Pierwszy Ash i Pikachu, wraz z przyjaciółmi zostają zwabieni podstępem na bezludną wyspę, gdzie mają odbyć się zawody Pokémonów. Aby zwyciężyć nasi bohaterowie będą musieli wykazać się nie lada odwagą i umiejętnościami. W ostatecznej rozgrywce na New Island, jedyny w swoim rodzaju i legendarny Pokémon Mew stoczy walkę z wykreowanym sztucznie Mewtwo, najpotężniejszym Pokémonem na świecie.

Polska wersja filmu Pokémon: Film Pierwszy została opracowana w warszawskim Studio SONICA. Reżyserem nagrania był Jerzy Dominik, organizacją produkcji zajmowała się Beata Aleksandra Kawka, dialogi polskie - Barbara Robaczewska, kierownictwo muzyczne - Marek Krejzler, teksty piosenek - Lubomir Pietrasik

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d408bb1
d408bb1
d408bb1