Trwa ładowanie...
d4hnt2q
d4hnt2q

Polowanie na czarownice

Najnowsze informacje
3.5
(64 głosy)
Oceń:
2
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zdjęcie
Zdjęcie

Kultowy reżyser takich filmów jak „Kalifornia” i „60 sekund” po raz kolejny we współprac z Nicolasem Cagem oraz charyzmatycznym Ronem Perlmanem przedstawiają tajemniczą i mroczną historię.

Cierpiący na kryzys wiary, spowodowany wieloletnią walką w krucjatach, Behmen powraca w rodzinne strony, zdziesiątkowane epidemią dżumy. Szukając żywności i zapasów w pałacu w Marburgu, Behmen i jego zaufany towarzysz Felson (Ron Perlman) zostają złapani na gorącym uczynku, zaś umierający kardynał zleca im pojmanie młodej wieśniaczki, którą uważa się za czarownicę, odpowiedzialną za epidemię i doprowadzenie jej do odległego opactwa, gdzie jej moce zostaną zniszczone.

Behmen zgadza się przyjąć zadanie, ale tylko pod warunkiem, że dziewczynie zostanie zapewniony uczciwy proces. Wraz z pięcioma towarzyszami rusza w niebezpieczną podróż, podczas której z coraz większym przerażeniem zdaje sobie sprawę, że sprytna dziewczyna nie jest zwykłym człowiekiem, a misja zmusi ich do konfrontacji z wyjątkowo piekielnymi mocami nawet jak na mroczne czasy, w których żyją.

d4hnt2q
Polowanie na czarownice
Tytuł oryginalny

Season of the Witch

Gatunek

przygodowy, fantasy, dramat, thriller

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2010

Data światowej premiery

14.01.2011

Czas trwania

95 min.

Obsada

Podziel się opinią

2
Share
d4hnt2q
d4hnt2q

d4hnt2q
d4hnt2q
d4hnt2q