Trwa ładowanie...
30-05-2007 11:26

Polsat negocjuje z Edytą Górniak

Share
Polsat negocjuje z Edytą Górniak
da935rd

Dobiega końca pierwsza edycja muzycznego show Polsatu 'Jak ONI śpiewają'. Polsat rozpoczął już rozmowy z gwiazdami odnośnie ich udziału w kolejnej odsłonie formatu.

Stacja jest niezwykle zadowolona z pracy zespołu przygotowującego show i nie zamierza dokonywać radykalnych zmian personalnych. Jesienią dramaturgią programu ponownie pokieruje Rinke Rooyens niekonwencjonalny reżyser i producent telewizyjny z firmy Rochstar. - Nina Terentiew dała mi pełną swobodę działania, mogę w pełni realizować swoje koncepcje. Nasza współpraca układa się świetnie - tłumaczy w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl Rooyens.

Propozycja udziału w drugiej edycji ”Jak ONI śpiewają” została również złożona obecnym jurorom programu. Jednoznaczną pozytywną odpowiedź producentom show udzielił na razie jedynie Rudi Shubert. Ofertę rozważa Edyta Górniak. Wrześniowy start nowej odsłony programu zbiegnie się czasowo z premierą długo oczekiwanej płyty wokalistki. Kanał prowadzi negocjacje z artystką, gwiazda najprawdopodobniej przyjmie zaproszenie. Najwięcej wątpliwości ma Elżbieta Zapędowska. –Trwają rozmowy, ich sukces będzie zależeć jednak od bardzo wielu czynników. Nie mogę dziś udzielić jednoznacznej odpowiedzi – tłumaczy specjalistka od emisji głosu.Na antenie niemal na pewno pojawi się także aktualny duet prowadzących Katarzyna Cichopek i Krzysztof Ibisz. Rozpoczęło się także wyszukiwanie serialowych gwiazd, które zaśpiewają dla widzów Polsatu. Wstępne rozmowy są na razie objęte ścisłą tajemnicą.

"Jak Oni śpiewają" to muzyczne show "na żywo" z rozmachem, w którym najpopularniejsze gwiazdy seriali stają oko w oko z największymi muzycznymi przebojami i ze sobą nawzajem. Program powstaje na brytyjskiej licencji Soapstar Superstar”. W Polsce format jest najchętniej oglądaną propozycją programową słonecznej telewizji, gromadzi do 30% udziału w rynku.

da935rd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
da935rd
da935rd