Megafon.pl
Aktualności
17-02-2017 (12:25)

Porsche ukrywało informacje w sprawie auta Paula Walkera. Córka gwiazdora nie daje za wygraną

Prawnicy córki tragicznie zmarłego Paula Walkera, Meadow, złożyli w sądzie w Los Angles dokumenty, potwierdzające, iż północno-amerykański oddział firmy Porsche ukrywał szkodliwe dla koncernu maile dotyczące typu auta, którym jeździł aktor.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paul Walker
Paul Walker (flickr.com)

Jeden z asystentów adwokata zdołał na domowym komputerze otworzyć maile, które wcześniej - na jego pracowniczym komputerze - były ocenzurowane. Zawierały one dokładnie takie informacje, jakie Porsche miało dostarczyć na wcześniejszym etapie sprawy.

Z jednego z maili wynikało, iż statystki wypadków modelu samochodu były bardzo niepokojące. Aż 200 z 1,200 egzemplarzy rzadkiego modelu Carrera GT - sprzedanych między 2004 i 2006 rokiem - zostało całkowicie zniszczonych w wypadkach. Inny mail zawierał tożsamość świadków oraz materiał marketingowy o elektronicznym systemie bezpieczeństwa, którego celowo nie zamieszczono w Carrerze. Tymczasem zgodnie z prawem, wszystkie samochody sprzedawane w USA od 2012 roku muszą zawierać taki system.

Paul Walker zginął w wypadku samochodowym 30 listopada 2013 roku. Miał 40 lat. Bracia aktora pomogli dokręcić ostatnie sceny do obrazu "Szybcy i wściekli 7", który kończono po śmierci gwiazdora.

W kwietniu do kin trafi obraz "Szybcy i wściekli 8", pierwszy bez udziału Paula Walkera. Tym razem tajemnicza kobieta (Charlize Theron), specjalizująca się w cyber-terroryźmie, wciąga Doma (Vin Diesel) do kryminalnego świata, z którego nie może uciec. Jego rodzina zostanie wystawiona na poważną próbę. Do swoich ról wracają także Jason Statham, Ludacris, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Nathalie Emmanuel i Dwayne Johnson. W obsadzie znaleźli się ponadto Charlize Theron, Eva Mendes, Scott Eastwood i Kurt Russell.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.