Trwa ładowanie...
04-08-2006 16:35

Poszukujemy siebie

Share
Poszukujemy siebie
d2neo17

Sobą można być na różne sposoby i w różnorakich rolach się spełniać. W ten weekend zapraszamy do kin na poszukiwanie swojego miejsca w życiu. Będzie z lekka egzystencjalnie, ale z pewnością nikt się nie wynudzi i nie zaśnie. Będzie też komicznie, zabawnie i absurdalnie.

Zatem spieszcie do kin na najbardziej oryginalną komedię roku „Jak być sobą” w reżyserii Davida O. Russella. Dustin Hoffman i Lily Tomlin jako egzystencjalni detektywi pomagający wszelkim nieudacznikom, którzy nie wiedzą kim są, jacy są i co dzieje się w ich życiu, rozśmieszą widza w niebanalny sposób.

Kto stęsknił się za Supermanem i jego podniebnymi lotami na ratunek światu, może wybrać się na „Superman: Powrót“. W głównej roli Brandon Routh, utrzymujacy, że nie boi się „klątwy“ ciążącej na aktorach wcielających się w rolę Clarka Kenta. No cóż, może klątwę odegna od Brandona urocza Kate Bosworth, grająca Loise Laine?

W ten weekend będzie też gorąco w filmowych kwestiach kobiecych. Ogniste aktorki Penélope Cruz i Salma Hayek odnajdą swoje miejsce jako... babki od rozrób. Napadają na banki, strzelają do wchodzących im w drogę mężczyzn, chodzą w twarzowych kapeluszach i w bardzo sexownych gorsetach. Wszystko po to, by walczyć ze złem i niesprawiedliwością na świecie. Najbardziej poszukiwane w ten weekend bandytki w filmie „Sexi Pistols“ Joachima Roenninga.

d2neo17

Od innej, może mniej gorącej, ale za to tak samo uroczej kobiety, jak dwie poprzednie, aktorki możemy nauczyć się sztuki zrywania. Jennifer Aniston swe umiejętności z życia prywatnego przenosi na ekran„Sztuki zrywania” Peytona Reeda. Jennyi Brad? Jenny i Vince? A może Brooke i Gary? Wszystko jedno, byleby być sobą i nie nudzić się w życiu.

Zatem w ten weekend w kinach szukamy siebie na wesoło, zmysłowo i z przymrużeniem oka...

d2neo17
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2neo17
d2neo17