Trwa ładowanie...
d3d22gp

Potworna rodzinka

Najnowsze informacje
2.5
(2 głosy)
Oceń:
7
1
d3d22gp
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

"Potworna rodzinka" to przerażająco śmieszna i strasznie porywająca animowana opowieść o rodzinie przemiłych, choć dość niezdarnych potworów.

Fay SIelska jest zwyczajną, nieco zbuntowaną nastolatką. Jej młodszy brat Max z racji nieprzeciętnej inteligencji ma na pieńku ze szkolnymi łobuzami. Rodzice natomiast są tak zapracowani, że ledwie znajdują czas na życie rodzinne.

Pewnego dnia Fay zabiera wszystkich Sielskich na bal przebierańców. Sama przebiera się za mumię, jej brat za wilkołaka, mama za wampirzycę, a tata za samego Frankensteina. Zabawa jest przednia, aż do chwili, gdy okazuje się, iż na skutek klątwy ich przebrania przestały być tylko żartem, a stały się rzeczywistością. Tak, tak! Wishbone’owie zostali zamienieni w potwory!

Od tej chwili robią wszystko, by zdjąć klątwę i uniknąć zaczepek ze strony namolnego hrabiego Draculi. Wkrótce okaże się też, że bycie potworem ma swoje dobre strony. Max może sam sobą poszczuć szkolnych rozrabiaków, jego tata jest silniejszy niż wszyscy Avengersi, mama hipnotyzuje nawet sprzedawców w sklepie, a Fay jest po prostu nieśmiertelna!

Potworna rodzinka
Tytuł oryginalny

Happy Family

Gatunek

Animacja, Komedia

Kraj produkcji

Niemcy

Rok produkcji

2017

Data polskiej premiery

20.10.2017

Czas trwania

96 min.

Reżyser

Podziel się opinią

7
1

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3d22gp
d3d22gp
d3d22gp