Trwa ładowanie...
Aktualności

Powiększa się obsada serialu "24: Live Another Day"

Share
Powiększa się obsada serialu "24: Live Another Day"
dqiyar1

Gwiazdor serialu "The Wire: Prawo ulicy" Gbenga Akinnagbe oraz znany z filmu "Jobs" Giles Matthey dołączyli do obsady "24: Live Another Day".

Akcja serialu rozgrywać się będzie cztery lata po wydarzeniach z "24 godzin". W kontynuacji agent Jack Bauer (w tej roli powraca Kiefer Sutherland) będzie zmagał się z kryzysową sytuacją w Europie.

Udział w serialu potwierdzili już znani z cyklu Lynn Rajskub jako Chloe O'Brian, Kim Raver jako Audrey Raines, William Devane jako James Heller oraz debiutujący w produkcji Michael Wincott jako charyzmatyczny hacker imieniem Adrian. Niedawno do obsady dołączyła Judy Davis, która wcieli się w pochodzącą z Niemiec handlarkę broni.

dqiyar1

Gbenga Akinnagbe wcieli się w Erika Rittera, silnego, inteligentnego, aroganckiego i ambitnego agenta operacyjnego CIA. Giles Matthey zagra natomiast Jordana Reeda, bystrego i wysmakowanego technika komputerowego również pracującego dla CIA.

Zdjęcia powstaną w Londynie. Premiera planowana jest na wiosnę 2014 roku.

Akinnagbe grał również w serialach "Żona idealna" oraz "Siostra Jackie". Matthey natomiast ma na koncie m.in. udział w "Czystej krwi".

dqiyar1

Podziel się opinią

Share
dqiyar1
dqiyar1