Trwa ładowanie...
27-03-2015 09:44

"Poza systemem": Nowy film dokumentalny Natalii Hatalskiej

"Poza systemem": Nowy film dokumentalny Natalii HatalskiejŹródło: East news
deg75e8
deg75e8

Natalia Hatalska, autorka bloga hatalska.com, w ramach projektu blogowego OnOff opublikowała nowy film doku mentalny poświęcony trendowi określanemu jako „off the grid”, życie poza systemem.

Natalia Hatalska, autorka bloga http://hatalska.com, uznawanego za jeden z najbardziej wpływowy ch blogów w Polsce, w nowym odcinku z serii OnOff postanowiła zgłębić i przedstawić zjawisko określane jako off the grid , „życie p oza systemem ” . To j eden z bardzo wyraźnych aktualnie trendów, widoczny właściwie we wsz ystkich obszarach naszego życia i mający ogromny wpływ na to, w jaki sposób powinny dziś funkcjonować firmy i marki.

Ludzie wpisujący się w trend „ poza systemem ” próbują zmienić lub n aprawić dowolny system, w którym żyją i który takiej naprawy potrzebuje – poczynając od systemu finansowego, przez edukację, budownictwo, żywność, energetykę, a na systemie zdrowotnym kończąc.

Z tego też powodu b ohaterowie odcinka Poza systemem są wyjątko wi , wśród nich jest m.in. elf Pavlik, chłopak, który od sześciu lat żyje bez pieniędzy i dokumentów, nie uznaje państw ani ich granic . Je st Janek Stolarski, freeganin, który od 18 r.ż. żywi się jedzeniem, k tóre firmy wyrzucają do śmieci. Występują w nim ta kże Joanna i Mariusz Dzieciątko, założyciele Stowarzyszenia Edukacji w Rodzinie, którzy od wielu lat uczą swoje dzieci sami, w domu. Jest Paweł Sroczyński, założyciel Fundacji Cohabitat, która zajmuje się m.in. architekturą naturalną, ale także wszystkimi obszarami tzw. samowystarczalności.

Odcinek o zjawisku o ff the grid jest drugim filmem dokumentalnym , który powstał w ramach cyklu OnOff – realizowanego przez Natalię Hatalską i po święconego trendom społecznym. Zdjęcia do tego odcinka kręcone były m.in. w Berlinie, Warszawie, Łodzi oraz Laskowicach Pomorskich.

deg75e8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
deg75e8